Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakmai Interjúztató a válaszo...

Szakmai Interjúztató a válaszomnál a száját harapja egymás után folyamatosan, megnyalja miközben az ujjával támasztja a fejét és közben intenzíven néz, az miért van? :D

Figyelt kérdés

A válaszom/magyarázatom jó volt és profi, meg is lepődött.


De az intenzív nézés közben és szájharapdálástól már zavarba jöttem és konkrétan többször el kellett vennem a szemkontaktus miközben magyaráztam.


A szájharapás lehet az is a testbeszéd szerint mikor vissza kell tartania valamit amit mondana és inkább ráharap valaki a szájára, ami így is volt végülis, mert utána egyből mondta az elismerését és kérdezett erről. Mintha ráizgult volna a szakmai részre komolyan :DD


2021. aug. 26. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Kidobott cicivel mentél az interjúra?
2021. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Sztem meg te jossz be neki. Ez a (szexualis) vonzodas jele lehet, nem hinnem, h a szakmai reszre izgult ra😂
2021. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nyílván azért tette fel a kérdést, hogy olyan válaszokat kapjon, hogy tetszik a csávónak...
2021. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gondolom neked tetszett a pasi és ezért beképzelted magadnak, hogy azért harapdálta a száját mert megakar dugni.
2021. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azon fantáziált hogy mit fog csinálni a megrendelt pizzával, ha végre megérkezik! :D
2021. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányod van?
2021. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig maszkot kene viselni.
2021. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem. :D Komolyan érdekel, ha te mint fiú ülsz ott és ezt csinálja veled a veled szemben ülő az hogy veszi ki magát. (Ha arra érted az önbizalomhiányt, valóban nem szoktam felismerni időben ha tetszem valakinek. Ez van.) ezt csak a válaszom alatt csinálta, előtte és utána sem volt semmi ilyesmi.


7: ez jó volt :DD

2021. aug. 26. 21:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Férfi vagy és nő harapdálta a száját, vagy fordítva?
2021. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, férfi harapdálta a száját. Nem voltam kivágottban, se kirívó ruhában. Lehet csak egy rossz szokása.


viszont kizokkentett, nehezen tudtam tartani a szemkontaktust és végigmondani amit akartam, mert ha tartom, az irtó furcsa lett volna.

2021. aug. 27. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!