Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Petting során lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petting során lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagyon félek ettől, sajnos a családomban is tabutémának számít ez, így otthon kérdezni nem tudok. A múltkor a barátommal együtt fürödtünk és viszonylag közel ültem hozzá, amikor elélvezett. Nem tette be és tudom, hogy a vízben elpusztulnak a spermiumok, de ugye nyugodt lehetek?

A másik: Mivel az előnedvtől is teherbe lehet esni, ha ruha van rajtunk, de érzem hogy "nedves" odalent, akkor 0% a teherbeesés veszélye? Ez csak és kizárólag akkor következhet be ha sperma kerül belém ugye?

Most néhányan biztos ki fognak nevetni, de szerintem jobb felkészültnek lenni.

(És egyébként 18,5 éves vagyok)

köszi!


2011. febr. 1. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lehetsz terhes!TUTTI!
2011. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes.

Ha szűz vagy úgy meg főleg nem lehetsz behatolás nélkül.

2011. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2011. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norb66 ***** válasza:
Nem a spermiumtól voltál ott nedves, az a saját nedved (ami jó, mert azt jelenti felizgultál). Petting során nem lehetsz terhes, sőt akkor sem ha nem került a puncid közelébe ondó, nyugodt lehetsz :) Ja de egyébként addig ne csináld, amíg nem tájékozódtál.
2011. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nem beléd(szó szerint beléd) élvez a srác, akkor nem lehetsz terhes még ha az ajkaidra megy a cucc,akkorsem!!

Nyugalommmmm :-)

2011. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm és azt is hogy normálisan válaszoltatok!


19:25-nek meg: A fiú boxere (is) nedves volt, erre gondoltam.

2011. febr. 1. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!