Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szokásos túl hamar elmegyek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokásos túl hamar elmegyek. De én lány vagyok :S (? )

Figyelt kérdés

Amikor szeretkezem a barátommal, ahogy beteszi nem kell 5 perc és elélvezek. Ez nem is lenne baj, de orgazmus után nagyon érzékeny leszek lent, ezért abba kell hagyjuk és várni egy kicsit :/. Mit tudnék tenni? (Ez nem csak az első orgazmusnál van így, midig. Ujjazástól, nyalástól is 3 perc alatt elmegyek)

Ha van bármi ötletek mit kéne tennem kérlek osszátok meg velem :)


2011. márc. 22. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra van megoldás, hogy ne tartson tovább az aktus. Egyszerűen behatolás előtt izgasd annyira a párodat, hogy neki is csak pár perc kelljen :)
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De jó Neked!


Más póz? Amiben kevéssé van kitéve a kis cuccos az izgatásnak . Más ötletem nincs.

2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De én szeretném tovább csinálni :) csak nem tudom visszafogni magam és elélvezek...
2011. márc. 22. 17:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. 1-2-3perc kell hogy elmenjek. A párom nem bánja. élvezi, hogy ilyen hatással van rám, hogy egy aktus alatt(10-15perc) elmegyek 5x vagy 6x:)
2011. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt mivel többet pihen(mert nekem is érzékenyebb ilyenkor) tovább bírja ő is:) előző voltam
2011. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az off-ért, de milyen pózban szeretkeztek? Én csak az előjáték során tudok elélvezni, aktus közben sose :(
2011. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
örülj neki. a barátod biztosan élvezi, hogy neked ennyire jó. legalább nem fárad el a keze és a nyelve.
2011. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegye ki, folytasd neki szájjal, ha elmúlt az érzékenységed, dughatja vissza, újabb néhány perc szex, majd megint ki, megint szájjal kényezteted, stb. Na, mit szólsz hozzá? ;)
2011. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:/ hát igen, kb így csináljuk. Pedig úgy szeretném hosszú perceken keresztül csinálni de nem megy...annyira jó egyszerűen hogy nem tudom visszatartani az orgazmust :(

mindenféle pózban ez van, általában misszionáriusban, lovaglóban, kutyában csináljuk vagy ha extrémebb helyen kívánjuk akkor állva szemben is háttal is ,kocsiban, kádban, mindenhol...

2011. márc. 22. 21:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt probáltad már, hogy "kifárasztod magad"? Egymás utáni élvezéseknél általában a szükséges idö hosszabbodni szokott.(Kivéve a hiperérzékeny nöknél. Náluk marad, esetleg rövidül is.
2011. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!