Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szokásos túl hamar elmegyek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokásos túl hamar elmegyek. De én lány vagyok :S (? )

Figyelt kérdés

Amikor szeretkezem a barátommal, ahogy beteszi nem kell 5 perc és elélvezek. Ez nem is lenne baj, de orgazmus után nagyon érzékeny leszek lent, ezért abba kell hagyjuk és várni egy kicsit :/. Mit tudnék tenni? (Ez nem csak az első orgazmusnál van így, midig. Ujjazástól, nyalástól is 3 perc alatt elmegyek)

Ha van bármi ötletek mit kéne tennem kérlek osszátok meg velem :)


2011. márc. 22. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzékenyebbé válok orgazmus után, a barátom ezért igyekszik gyorsan és óvatosan "követni". Már elég jól belejött, nagyon ügyes. :) Én se szeretem, ha utána még sokáig nyüstölnek, de az orgazmustól totál besztondulok, így nem lenne kedvem máshogy befejezni, inkább az aktust folytatjuk. Kitapasztaltam, hogy pl. oldalról még kifejezetten kellemes orgazmus után is. Misszionáriusban nem jó, mert akaratlanul is nagyokat döfköd.
2011. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ien barátnőm....de ő csak az egyik előző barátjával volt ugy hogy érzékeny volt utánna, és volt neki erre vmi zseléje amivel kenegette magát...de nálam egy idő után nem is használta de a zselével a legtöbb az 8 orgazmus kiszállás nélkül
2011. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
bár amikor használtuk nekem volt hogy zsibbadt a műszer egy kicsit....
2011. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ha elélvezek akkor szintén nagyon érzékeny a csiklómnál. Ha kézzel elégítem ki magam vagy a partnerem teszi akkor napokig is fáj ott. Nekem elég erős ingerlés kell hogy elmenjek. Hosszan elnyújtva erős stimuláció. Viszont elég intenzív és erős orgazmus jön a végén. De sajnos fájni szokott utána. Szex közben más úgy is el tudok élvezni viszont utána nem szokott fájni a csiklóm, mert hüvelyi orgazmusom van, ami szintén nagyon jó, de a csikló orgazmus intenzívebb, erősebb. Én szinte minden nap önkielégítek így tudom partnerrel is hogyan és miként jó számomra.
2020. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!