Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szokásos fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szokásos fiú-lány barátság.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel megismerkedtem a neten, élőben még nem találkoztunk, mindig jókat beszélgetek vele telefonon vagy fb-n. Viszont folyton szívecskéket küldözget, és lerí a szöcegéről hogy belém zúgott. Két hete mesélte hogy strandon volt és majdnem leszólított egy csajt aki úgy nézett ki mint én. Mikor megkérdeztem hogy mért nem szólította le annyit mondott hogy "nekem a valódi xy kell". Mit tegyek? Nem akarom hogy azzal fecsérelje el az éveit hogy rám vár, mivel gyakorlatilag az ország két külön szélén lakunk, szóval elég necces lenne. Különben sem vagyok belé szerelmes, mivel monitoron keresztül képtelen vagyok ilyesmire (persze ha egy helyen laknánk nagy eséllyel együtt lennék vele). Hogy értessem ezt meg vele? Az értelmes válaszokat előre is köszi!
2011. júl. 17. 05:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Jézus ereje! Nehogy már azt hidd, hogy csak rád vár!
2011. júl. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát először is: másold be neki a kérdést és meg van vele értetve v ne sajnáljátok azt a pár ezret [ha mázlitok van pár százat] vonatra :)


19F

2011. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rachel Green ***** válasza:
légy vele őszinte. ha kerülöd őt, megbántod. és gondolom ha te lennél a helyében, te is elvárnád hogy őszinte legyen hozzád. :)
2011. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!