Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Be vagyok parázva.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Be vagyok parázva.

Figyelt kérdés

Holnap a suliba a doki meg fogja vizsgálni a péniszünket..

És ugye mesztelenre kell vetkőzni, nem is lenne semmi baj hogyha nem lenne kész dzsungel a seggemnél..

Mit csináljak? Mert be vagyok parázva, a hátamnál lent is "kicsit jobban" szőrös, de a seggemnél már nagyon..

15/f


2011. márc. 22. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sövénynyíró!


Komolyra fordítva: Borotváld le!

2011. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A többiek előtt parázol? Mert akkor borotva. A dokit meg nem igazán fogja érdekelni szerintem. Meg amúgy is...kit érdekel h szőrös vagy? Neked lehet. fiú vagy.
2011. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Még ha odaérnék ..

Am tom h a dokit nem fogja érdekelni de a fiú o társak...:S

2011. márc. 22. 17:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem csak a tiéd olyan biztos több fiu osztálytársadnak is. De ha van időd még ma vagy holnap korán reggel akkor borotváld le. [ de az számomra kicsit buz.s.) Szerintem hagydd így és ne parázz.:)
2011. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam az egyik osztálytársam seggét (csak véletlen), de azt sosem felejtem el. Ha annál szőrösebb segged van akkor az lehet, hogy tényleg gáz, bár azt erősen kétlem. Amúgy még mindig jobb mintha még a lábad se lenne szőrös. Inkább legyél szőrös férfi, mint csupasz kisfiú. A mi osztályunkban miért nincsen ilyen vizsgálat? Úgy röhögnék a sok hülyén aki úgy állítja be, hogy neki mekkora farka van aztán kiderülni, hogy a 10cm-jével dicsekedett annyira. Amúgy szerintem ne borotváld le, mert hát...szóval ne. Esetleg max. gyanta, de előre szólok, hogy nem lesz kellemes. Sok sikert és ne izgulj!15/L
2011. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nagyon szőrös, és ha a többi o társamnak meg borotválva van? 4 fiú o társam van rajtam kívül..
2011. márc. 22. 17:54
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha nem egyedül kell bent lenned megtagadhatod a vetkőzést!!!!!!!!!

Eszedbe ne jusson mások elött levetkőzni, ha szégyenlős vagy.

csak a doki és az aszisztens lehet bent.

2011. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát a suliba az orvosi szobába szal..

De hogyha normál dolog hogyha szőrös a nyílásnál is meg a felüelten is..

2011. márc. 22. 17:57
 9/20 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális csak nem minden fiú normális és álltalában az hiszi azt hogy normális aki nem az ezért azt nézi nemnormálisnak aki valójában normális. Szóval az, hogy normális az nem azt jelenti, hogy elfogadott.
2011. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Menj be a lányokhoz és ott vetkőzz xD
2011. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!