Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Be vagyok parázva.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Be vagyok parázva.

Figyelt kérdés

Holnap a suliba a doki meg fogja vizsgálni a péniszünket..

És ugye mesztelenre kell vetkőzni, nem is lenne semmi baj hogyha nem lenne kész dzsungel a seggemnél..

Mit csináljak? Mert be vagyok parázva, a hátamnál lent is "kicsit jobban" szőrös, de a seggemnél már nagyon..

15/f


2011. márc. 22. 17:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
az több dákót látott már eddig, mint te a sajátodat eddig. Szal ettől aztán ne parázz, neki full természetes, és ez a munkája.
2011. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Oks.. Hát remélem nem fognak kiröhögni ez miatt.. egyik fiú o társamnak még a lába is le van borotválva szal ő biztos ő mindenhol szőrtelen..
2011. márc. 22. 18:31
 13/20 anonim ***** válasza:

Figyelj én tudok még egy indokot amiért NE borotváld magad úgy általában SEHOL !!

Ha 1x elkezded magad borotválni a szőröd egyre erősebben fog visszanőni. Szóval egy ideig eltűnik ugyan, de utána csak sokkal rosszabb esz minden alkalommal!

Értem, hogy parázol meg cikinek tartod a dolgot, de pl az én seggem is szőrös, oszt mi van? Mivel tudom, hogy ez nem lenne vigasz Neked ezért menj be egyedül és akkor a többiek nem látnak, ez a legjobb megoldás és ne borotváld le a szőrödet. Legalábbis most még biztos ne és ha egyszer úgy döntesz, hogy bárhol (najó kivéve a szakáll meg bajusz xD) leborotválod, akkor alaposan olvass utána hogy hogyan működik ez a borotválós cucc , mert nagyopn megjárhatodd avval, hogy tök erőős lesz a szőrzeted. Ismerek olyant, aki a lábát borotválta végig egészen a combja tetejéig és miután visszanőtt még 1x és még 1x és ma már jó erős szőre van...

És ha azt gondolod, hogy jó csak most az egyszer az belefér, de én azt sem javasolnám.

Bocs a hosszú izé válaszért

2011. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hogyha nem ciki és nem röhögnek ki akkor levetkőzök előttük is..
2011. márc. 22. 18:40
 15/20 anonim ***** válasza:
hát szia. :D én az a tipus vagyok akinek azért fontos hogy egy srác ne mindenhól legyen szörős pl a hónajja meg a nemi szervénél Ne legyen szörös.. meg a hason mellkason arcon se jó. deh a barátomnak például a hasán van 1 csík. amit nagyon imádok. :) meg a mellkasán 1 kicsit. deh nála nem zavar :) szóval én azt javaslom neked.. hogy ha nagyon szörös oda hától.. akkor menj és gyantáztasd le. nem lesz kellemes.. deh kibirható :) és akkor nem lesz gáz. és nem érzed magad hülyén. :) vagy ha a bnöd-et nemzavarja.. és a haverjaidat.. és téged se.. akkor hagy úgy :)
2011. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szerintem ne borotváld le!!!Egyeltalál nem ciki!

A kérdező kommentje:

Oks.. Hát remélem nem fognak kiröhögni ez miatt.. egyik fiú o társamnak még a lába is le van borotválva szal ő biztos ő mindenhol szőrtelen..


A komment megírásának időpontja: ma 18:31

Ez meg egy igazi meleg!!!

2011. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Figyelj,egy pasi úgy jó szőrösen ahogy van!

nem kell paráznod drága...

az én barátom is kérdezgette egy időben hogy zavar e meg minden.De sztem szexi:$


18/L

2011. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Borotváld le... én is borotválom... meg gyantáztatok is.. és én is 15 vagyok... mondjuk én ilyen ribancz-köcsög-perverz-naturalista-állat vagyok. Szal én semmimet nem szégyellem mások előtt, pedig lenne mit formálnom még magamon (alak). De ahogy előttem is mondták, megtagadhatod a levetkőzést, de az a legjobb ha mindenki előtt bemész és megmondod az orvosnak h szégyenlős vagy és egyedül szeretnéd. Ennyi...
2011. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na milyen volt a vizsgálat?
2011. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ma csak vérnyomás mérés, látásvizsgálat, tömeg és magasság márás volt, viszont mondta a védőnő aki volt hogy holnap vetkőzés. :|
2011. márc. 24. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!