Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Fiuk! Nektek mi tetszik jobban? Egy sovány csaj akinek kint van a bordája vagy egy olyan lány aki nem dagadt de van egy pici felesleg a pocilyán (nem sok . épp egy pici)

Figyelt kérdés
14 éves vagy 48 kg.. és kb 160-65 cm :DD Fogyni akarok !!! van egy pici felesleg a combomon és a hasamon! Nyárra jó alakot szeretnék :D mit csináljak ?:O
2011. márc. 22. 19:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az utóbbi. Ha látszik a bordája egy lánynak, az kimondottan visszataszító. Neked pedig híznod kellene, nem fogynod!
2011. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert te elégedetlen vagy magaddal, ne a vékony, csinos lányokat fikázd, mert olyan az alkatuk. Vszínűleg te is nagyon csinos vagy ezen paraméterek alapján.
2011. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
maradj igy
2011. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem fikázom a csinos lányokat! igazából pajzsmirigy beteg vagyok és 4. es korom óta csufolnak ,hogy dagadt..!! most már nem érzem magam dagadtnak..de még mindig ezt mondják rám :S és a combomból akarok le adni meg a hasamból is ://
2011. márc. 22. 19:10
 5/26 anonim ***** válasza:
16%

én inkább:


"Egy sovány csaj akinek kint van a bordája" + legalább megmarkolható mellei vannak


coca nem kell! bárkit fel lehet hízlalni, de lefogyasztani már nem! (legfeljebb levágni)

2011. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
*sovány lányokat! bocsi..férre írtam :$
2011. márc. 22. 19:10
 7/26 anonim ***** válasza:
Hát, nagy szükséged lehet fogyókúrára...komolyan, k.b. annyira, hogy jobb, ha nem is gondolsz ilyenre.
2011. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 szamóca. ***** válasza:
100%

a pocilyán szó nagyobb baj mint a háj:)

egyébként nem lehetsz egy nagydarab, ezek alapján. ne fogyókúrázz. járj sportolni, kocogj. meglátod formás leszel

2011. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ehhez a magassághoz sztem jó. Akik piszkálni, sztem azokon is lehet 1mp alatt vmi hibát találni. de a helyedben nem foglalkoznék velük. figyelj oda, sportolj, mértékkel egyél, és máris jobban fogod érezni magad. Az itt írogató egyes idióta egyedek szavára meg ne adj. Ők sem különbek, csak nagy a szájuk.
2011. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"coca nem kell! bárkit fel lehet hízlalni, de lefogyasztani már nem! (legfeljebb levágni)"

Hidd el, fogyni könnyebb mint hízni!

2011. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!