Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Fiuk! Nektek mi tetszik jobban? Egy sovány csaj akinek kint van a bordája vagy egy olyan lány aki nem dagadt de van egy pici felesleg a pocilyán (nem sok . épp egy pici)

Figyelt kérdés
14 éves vagy 48 kg.. és kb 160-65 cm :DD Fogyni akarok !!! van egy pici felesleg a combomon és a hasamon! Nyárra jó alakot szeretnék :D mit csináljak ?:O
2011. márc. 22. 19:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Sokkal szebbek azok a lányok, akiknek van egy kis pocijuk, de én nem mondanám, hogy ez felesleg. Sőt az nagyon is kell oda.
2011. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jaj nem akarok én anorexiás liba lenni :D vagy model alkat..nem nem dehogyis :DD meg nem vagyok dagadt..csak a pocimon meg a combomon van egy kis felesleg.. ami már nem olyan szép:$$ meg azt is mondták ,hogy azért képbzelhetem ,hogy dagadt vagyok mert a koromhoz képest nagy a mellem ..! oO szerintem ez hülyeség!
2011. márc. 23. 10:50
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia! A 08:28-as vagyok. Nem kell fogynod, mert nagyon szép lehetsz. Gyönyörű az, ha egy lánynak egy picit kidomborodik a pocija! Te pocid és ilyen?
2011. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azért a vékony lányokat se bántsuk, mert sokaknál alkati.

Viszont tényleg nem a kifutok modelljeire kell adni, ami már túl szélsőséges, hisz azok már egészségtelenül vékonyak.

Te meg sztem így vagy jó, mindenki mondja. Ne ragadj már le ennyire, ilyen apró részleteknél.

2011. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az alakod, ahogy így elképzeltem. 14F Én szálkás srác, 170 cm, izmos has...50kg, tudjátok, hogy az izom nehezebb, mint a háj ;)
2011. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Kettő között, ne fogyjál, ha 160 cm mellé 48 kg vagy. Az előző válaszolót nem Péternek hívják?
2011. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!