Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Fiuk! Nektek mi tetszik jobban? Egy sovány csaj akinek kint van a bordája vagy egy olyan lány aki nem dagadt de van egy pici felesleg a pocilyán (nem sok . épp egy pici)

Figyelt kérdés
14 éves vagy 48 kg.. és kb 160-65 cm :DD Fogyni akarok !!! van egy pici felesleg a combomon és a hasamon! Nyárra jó alakot szeretnék :D mit csináljak ?:O
2011. márc. 22. 19:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már! 48 kiló vagy. És fogyni akarsz. Ráaádsul 14 évesen, amikor fejlődésben van a szervezeted. Ne csináld már ezt magaddal könyörgöm! Aki meg rád azt mondja, hogy kövér vagy, az egy akkora ritka barom, hogy hihetetlen.


Idefigyu. Ha jót akarsz magadnak, akkor nem kezdessz el fogyózni, viszont elkezdesz intenzíven eddzeni. Futni, biciklizni, táncolni, vagy bármi, hetente 3x. És mellé egyél rendesen. Sok fehér hús, sok fehérje, sok zöldség, gyümölcs.


Olyan hiperbombázó leszel, hogy a világ fog irigyelni. Csak ne fogyózz. Az lenne a világ lgnagyobb hülyesége, ha fogyóznál.


Aki meg azt mondja, hogy a kövéret nem lehet lefogyasztani, maximum levágni: te meg kiskomám fordulj fel! Én pl 30 kilót fogytam futással, izmos és feszes vagyok, még akkor is, ha van rajtam többlet még mindig. De kiválóan érzem magam, a kondim szerintem jóval a tied fölött van. Szóval, húzzál vissza a sarokba és gondolkodj el magadon te kis senki csíra...

2011. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Én íratnék mindkettővel egy "szerelmes" levelet. Akiében kevesebb a hiba, az a tuti befutó :D

Bocs, nem hagyhattam ki.

2011. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
165 cm-hez a 48 kg-val inkább nagyon is vékony vagy. Ne viccelj, én 170 cm-sen 53 kg-san határozottan girhesnek látszottam (mondjuk ez alkati kérdés is, kin mennyi hogy mutat, de amit te írtál, az tényleg vékony)
2011. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

nem vagyok vékony :O tök nagy combjaim vannak és van hasamis :SS

ami..hát nem olyan nagy.. hogy fúú..de azért nem kicsi :S

2011. márc. 22. 19:20
 15/26 anonim ***** válasza:
Sztem meg testkép zavarod van. Fejezd be, mozogj, és ne ezen idegeskedj!
2011. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg testkép zavarod van, ahogy írták, vagy nem jó adatokat adtál meg.
2011. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
jó adatokat adtam meg!! meg azis zavar ,hogy tök nagy melleim vannak másokhoz képest (korom beliek) :SS
2011. márc. 22. 19:29
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha nagy melled van, annak inkább örülj :P
2011. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a gondolkodásod olyan, mint egy anorexiásé. Fordulj szakemberhez.

Nem normális, hogy 160 centivel és 48 kg-mal kövérnek érzed magad.

2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

barátnőm kb olyan magas mint te(+5centi) meg 10kg val több és rá kell szólnom hogy nyom a csontja

szerintem menj pszihológushoz hátha ledumál a torz önképedről és rájössz majd hogy a divatbemutatókon lévő gebék a kutyának sem kellenek

max tüzifának jó a testalkatod de nőnek soha nem neveznélek 48 kilósan az tuti


22F

2011. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!