Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most akkor vonzódom a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor vonzódom a saját nememhez vagy sem?

Figyelt kérdés

Reggel hányok tőle, de amikor este van és fáradt vagyok, olyan jól esne összebújni egy másik fiúval:S aztán reggel megint hányok az egésztől, de este megint ez... és nem tom mi van velem. Az orális szextől hányok mindkét nemnél!!!!!

NEM AKAROK HOMOSZEXUÁLISSÁ VÁLNI. :S


Srác


2011. márc. 22. 19:43
 1/6 anonim válasza:

Nem te döntöd el, hogy mivé akarsz válni, hanem a genetikád dönt róla, hogy mihez vonzódsz.


Azon már te döntesz, hogy ezt elfogadod-e, vagy nem fogadod el és életed végéig szenvedsz vele!


Ha homo vagy biszexuális vagy akkor mi van? 2011-ben élünk, nem az 50-es években, ez pedig Európa, nempedig valami afrikai diktatúra. Te így élsz és kész, a törvény biztosít, hogy ne essen bántódásod, aki meg beszól az kapja be!

2011. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát nem tom tesó..

Amugy tökre egyetértek az elözővel(1.)

Nem betegság ez

2011. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd,nem élheted úgy az életed,ha saját magadat sem fogadod el. Így mások sem fognak. Semmi gond veled,akkor sem ha meleg vagy,akkor sem ha biszex,és akkor sem ha hetero. Mindenki ugyanolyan értékű ember. Te csak tedd azt ami jól esik neked,ne azzal foglalkozz ,hogy mások ehhez mit szólnak. :)

Megkérdezhetem ,hogy hány éves vagy?

2011. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha, 15. csak tod az a baj, hogy még magam sem tom hogy most mit érzek, vagy mi van. mert mondom, most így este felé, úgy lennék egy fiúval, aztán reggel amikor visszagondolok rosstzul vagyok még a gondolattól is. nem értem.-
2011. márc. 22. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok és értelek. Azért is kérdeztem mennyi idős vagy. Semmi gond,teljesen normális ,hogy most kicsit összezavarodtál,mert most kezd ez még kialakulni benned. Adj egy kis időt magadnak. Ez csak akkor fog kiderülni biztosan,ha majd esetleg összejössz egy fiúval vagy egy lánnyal,és akkor érezni fogod,hogy az illetőre van szükséged ,vagy a másik nemre. De fontos ,hogy ne úgy állj hozzá ,hogy nem akarsz meleg lenni. Értem ,hogy most kicsit ijesztő a helyzet,de hidd el ,hogy nem leszel kevesebb azzal sem. A szívedre hallgass és ne hagyd,hogy belekényszerítsenek egy hetero kapcsolatba,ha nem érzed jól magad benne. Persze ha mégis egy lány tetszik majd,akkor ok. Kísérletezz,és hallgass az érzéseidre ,csak ezt tudom mondani.

18/L

2011. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok és én már átestem ezen a "elfogadom, nem fogadom el, undorodom, imádom!!" korszakon. És higgy nekem, boldogabb vagyok. Azt nem hinném, vagy csak továbbra se szeretném hinni, hogy meleg vagyok, de bisex egyértelműen. Nekem is sokszor van az hogy: "úh te jó ég... nembírom.. muszáj!!" de amint befejeztem érdekes mód kissé vissza taszító, de később ugyan olyan vonzó az egész. Hidd el tesó. Jobb így. És jobb is ha ezt tudatod a környezeteddel, mert tapasztalatból mondom h hajlamosak arra h beszólogassanak, de igazából vagy azért teszik mert ők is azok, csak még nem fogadták el magukban, és így próbálják elnyomni (latens homoszexualitás), vagy pedig mert így dolgozzák fel magukban, hogy egy haverjuk, lehet éppen rajtuk fantáziál vagy hasonló. SZAL NYUGODJ MEG!! GONDOLD ÁT AZ EGÉSZET!! ÉS DÖNTS! MERT CSAK MAGADNAK ÁRTASZ EZZEL! (voltam én is évekkel ezelőtt homofób... aztán hol is vagyok most? :) )
2011. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!