Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki fura érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki fura érzést vált ki belőlem, mikor rám néz, pedig van barátom és nem is vonzódom a saját nememhez, de ilyenkor a gyomrom összeszorul és a szívem hevesebben kezd el verni, mitől lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyetemen csoporttársak vagyunk, Ő nyíltan vállalja, hogy leszbikus, de nem teregeti ki a magánéletét. Egyébként senki sem mondaná meg Róla, mert szerintem egy nagyon szép és érdekes lány. Én még soha nem vonzódtam a saját nememhez, mindig tartózkodtam az ilyesmitől, de szeptember óta, mióta ezt a lányt ismerem, valami teljesen furát érzek, amit ezelőtt soha. Mikor rám néz a nagy kék szemeivel vagy beszélünk, mindig remegek és zavarba jövök. Szeretem, mikor a közelemben van, olyankor elönt valami biztonságérzet. Azt vettem észre, hogy egyre többet gondolok Rá, mikor nem látom..csak így magam elé képzelem az arcát, a hangját. Van barátom és szeretem és fogalmam sincs, ez mi lehet. Félek és azt vettem észre, hogy mikor beszélünk, nem merek a szemébe nézni, mert..nem tudom, furán érzem magam. El kell kerülnöm, igaz?

18/L


2009. dec. 14. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bi vagy, ennyi. :)
2009. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok bi, mert nem vonzódom a lányokhoz és csak értelmes, használható válaszokat várok, mert nem azért írtam ennyit.
2009. dec. 14. 19:23
 3/17 anonim ***** válasza:
nem kell kerülnöd ...sztem vonzz téged maga a lénye a személyisége ..ezzel sztem semmi baj nincs ez a nem bi vagy nem lezbikus lányokkal is megesik ..de sztem nem maga az vonzz h nő hanem maga a személyisége
2009. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Én Őt igazán érdekesnek tartom, csak ez nem olyan, mint mikor valakivel elkezdek barátkozni, hanem teljesen más és nem találok szavakat erre az érzésre. Szeretem, ahogy beszél és ahogy viselkedik, mert olyan lenyűgöző kicsit. És mikor egymásra nézünk, mindig elkap egy ilyen jó, de ugyanakkor frusztráló érzés. Például múltkor lementünk kávézni 2 óra között és belelógott a hajam a szemembe, Ő pedig eltűrte és rám mosolygott, én pedig szörnyen feszélyezve éreztem magam, ahogy hozzámért, de nem tudom, miért. Így belemarkolt a szívembe.
2009. dec. 14. 19:37
 5/17 anonim ***** válasza:
hm..erre nem tudok válaszolni h mért lehet...elég érdekesnek tűnik amit mondasz..próbáltad már neki elmondani?
2009. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, dehogyis. Bele se merek gondolni, mit gondolna rólam.
2009. dec. 14. 19:52
 7/17 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok még:S
2009. dec. 14. 20:36
 8/17 anonim ***** válasza:
ez nagyon fura dolog, de ilyen velem is szokott lenni... én is találkoztam már egy-két olyan nővel, akik annyira szépek voltak, hogy valahogy én is úgy gondoltam, hogy úristen, nem tudom levenni a szemem róla... igazából nem is az, hogy felizgat, hanem csak szeretem nézni őket... pedig én is 100%-osan a férfiakhoz vonzódom. Például egy ilyen ember a Doktor House-ból a biszex csaj : D az... nem rossz :)
2009. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Nem hinném, hogy egy leszbikus lány elítélne ezekért amiket ide leírtál, szerintem mondd neki hogy furán érzed magad, mikor vele vagy. Erre ő mond valamit, ami alapján te még eldöntheted hogy milyen irányba viszed a beszélgetést.

Az érzéseidet pedig sose szégyelld!

2009. dec. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
érzést nem szégyellni kell hanem kiismerni/letisztazni magadban. így elsőre amúgy bi-nek tűnsz (és kissé szerelmesnek), de nincs ezzel semmi para. hidd el, rengeteg lanyban megvan a hajlam ra. elkerülni butasag lenne, mert úgy mindenképpen elveszítenél egy lehetséges baratot. sok sikert azért :)
2009. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!