Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális sex óvszerrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális sex óvszerrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bocsi a hülye kérdésért! Csak kíváncsi vagyok, hogy vane valaki aki szokta ugy kielégiteni a barátját orálisan, hogy a gumi rajta van a srácon. Csak azért kérdem, mert tartok a nemi betegségektöl, sok elég brutális, és nem akarok bajt. Tudom, hogy a pasik imádják az orális sexet. Elviselik ha gumival csinálod neki? Pasik ti is írjatok mit gondoltok ezzel kapcsolatban, milyen érzés az? Van nagy különbség a gumi meg a nem gumi között nektek? Nagyon nyüglüdtök rajta? Gondolom nem véletlen gyártanak mindenféle ízesítésü gumit.


2011. márc. 26. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az exemet igy elégitettem ki, ugyanis a torkom érzékeny volt mindenféle bacira..
2011. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és mit szólt hozzá? nem nyavalygott? megértette?
2011. márc. 26. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Hát az annyira már nem élvezetes, neked meg főleg, inkább nyalogatsz gumit, mint a párodat? Gondolom, nem minden éjszaka mást sz*psz le, hanem van egy állandó párod - akkor viszont nem kell betegségtől tartani.


Mostál már lábat zokniban?

2011. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem nemi betegségtől tartottam.. ha meg is mossa, akkor is vannak ott baktériumok. és nem, nem nyavalygott, persze, olykor bevállaltam anélkül is.. mondjuk, ha egyutt tusoltunk, vagy ilyesmi..
2011. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Legalább olyan illúzióromboló, mintha gumikesztyűvel a kezeden vernéd ki neki.
2011. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet állandó partnered, elég ha budin összeszedsz vmit, bekeröl a virus és utána bármi lehet, el is rákosodhatsz, annyit nem ér a sex. Meg lehet hogy akivel összejösz csak egy partnere volt elöted, de mondjuk az hordoz vmi virust, és akkor már te is megkapod. Nem kell ahoz füvel fával összefeküdni.
2011. márc. 26. 23:47
 7/11 anonim ***** válasza:
nem mondott semmit, mert szerettuk egymast, és meg tudtuk beszélni az ilyesmit :) nem szotam le sokszor gumi nelkul, viszont fogamzasgatlot szedtem, és nem kellett gumi a szexhez :)
2011. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem menj el orvoshoz a barátoddal, vizsgáltasd ki, és kérd meg hogy mielőtt találkoztok, mindig fürödjön meg (már ha ez magától nem lenne természetes). Meg esetleg szedjél immunerősítőt, ha olyan érzékeny vagy (béres csepp) És inkább gumi nélkül csináld, mindkettőtöknek jobb lesz úgy. Hidd el, ér annyit a szex. Meg gondolj bele, szinte minden lány gumi nélkül csinálja, és nem hiszem, hogy minden második dokihoz rohangál.

Én is 2,5 évig voltam a barátommal, sokszor csináltam neki, és soha semmit nem kaptam el, még egy herpeszem se volt soha a számon...

21L

2011. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kivizsgáltattam magam. erre a bacira érzékeny vok, és hiaba szedek 100 dolgot, akkor is ez van.. mondjuk, én propolist szedek, meg multivitamint.. amugy már nincs baratom, de mint irtam is, nem mindig volt gumival az oralis szex.. meg az az igazság, h a vége felé már nem is szerettem annyira, sokszor megbantott, és igy nem is volt kedvem meg gusztusom hozzá..
2011. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ki ne menj az utcára ,mert az is tele van bacikkal és belerepülnek a szádba...Gondolkozz 1 kicsit!!!

Te is jársz budiba és ugyanúgy elkaphatsz bármit,mint a barátod,sőt valószínűbb h te előbb el is kapod mert rá is ülsz a wc-re:)

2011. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!