Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi h_lye van itt te jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi h_lye van itt te jó ég. "ha a fog. Gátlóra az van irva hogy orális, akkor az sexre nem jó? Csak ha a számba élvez? " "Ha a barátom betette óvszerrel, és el sem ment, lehetek terhes? " Sok a h_lye, de azért +csinálják. Véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sok 13-14éves:D ott a tojáshély a seggükön::)olyat is hallottam már 1csajtól: hha a pasim megfogta a fenekem lehetek terhes? ikreid lesznek...idióták:D
2009. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ne is mondd! a hajam égnek áll a sok buta kérdéstől. De a legszebb h még ők vannak megsértődve ha inkább a minimaxot ajánljuk nekik, nem a szexet.
2009. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
xD Én segiteni jöttem ide, de ha ezeket olvasom, vagy sirok vagy nevetek, de legtöbbször megbotránkozok xD
2009. aug. 18. 11:00
 4/12 A kérdező kommentje:

Meg olvastam, hogy (15 éves kicccsávó irta) hogy én hamarabb elmentem, de azt akartam, hogy a b.nőmnek is jó legyen, igy folytattam tovább, de óvszert nem cseréltem, hanem összeszoritottam! Lehet hogy teherbe esett?? Úristen, nem akarok gyereket jajjj...

áh.. ezek fölött nem lehet szó nélkül elmenni :|

2009. aug. 18. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, de egyik pisisnek elmagyarázod, aztán jön a következő o.O
2009. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nektek ez tök vicces, de ők azért kérdezik mert nincsenek rendesen felvilágosítva. Erről meg nem ők tehetnek, hanem a szülők. :D
2009. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

de ha már arra van esze h szexeljen, akkor olvasson már egy kicsit utánna annak h mit csinál!

jó a szülők sem 100asak, h nem világosítják fel őket, de ott a bioszóra, meg az internet....OLVASSANAK

2009. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A mai világban ne-m a szülő fogja felvilágositani a gyerekét! Azaz 1960-70-es években volt. Nekem sem mondták el sose, mégsem vagyok hülye! :) (L/22) De mostanában mindenhol olvasni erről, mert nem prűd dolog, de... xD Azért ilyet megkérdezni, ha már azt tudja hogy a dákó hova való és meg is engedni xD

Késő bánat :)

2009. aug. 18. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs felvilágosítás sajnos az iskolákban! De kérem, ott van az internet! Ma már mindenkinek van! Utána nézhetnének, mert az internet 50%-a csak a szexről szól! Rengeteg felvilágosítással foglalkozó oldal van, vegye a fáradtságot és nézzen utána! Ne csak az msn-re, meg a hülye videók letöltésére haszálják!
2009. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jaja!

Ha ezt az oldalt megtalálta, akkor a google-ba beírja azt amire kíváncsi, és az kidob vagy 3000 linket.

Itt fáraszt minket, ahelyett h végre felnőne ahhoz IS h megoldja a problémáját. Ha a szexhez nem kicsi, akkor ahhoz sem az h viselje a következményeit a tetteinek...vagy legalább olvasson utánna h mivel jár ha az ember elkezd szexuális életet élni!

2009. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!