Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Emiatt kell kinézni az embert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt kell kinézni az embert a tömegből?

Figyelt kérdés

Ha a haverokkal szóba kerülnek a nők, meg a szex, akkor mindig csak azt hallom, hogy milyen jó csajt láttak, és, hogy rögtön arra gondolnak, hogy hú de megdöntenék, megkefélnék, magukévá tennék.


Aztán elmeséltem, hogy nekem nem pont ezek jutnak eszembe, amikor látok egy szép nőt az utcán, hanem inkább valami olyasmi, hogy: vajon milyen lehet a tekintete orgazmus közben, mennyire élvezi, mennyire hangos, mennyire nedvesedik, de legfőképpen, hogy milyen, amikor boldog az illető nő.


Erre rögtön jöttek a beszólások, hogy túl érzelkgős vagyok, meg milyen férfi vagyok én. Komolyan, ma már nem divat a férfiak részéről az, hogy a nő boldogságát és örömét is szem előtt tartsa?


2011. márc. 27. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelmes vagy es ha lesze egy parod, akkor ezt szeretni fogja benned, Ök meg csak azzal törödnek majd, hogy jol beleelvezzenek azt csa.


Örülj, hogy ilyen vagy. Inkabb nekik kellene szegyelni magukat.

2011. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem divat, vagy ha igen, akkor is egymás közt hencegnek. Jobban tennéd, ha inkább nem osztanád meg velük, hogy te mire gondolsz. Nem kell neked is ősember meg majom módjára adni a baromkodást, de ha jót akarsz, hallgass. Aztán lehet az ilyen hangos hú de nagy kanok még sokkal érzelgősebbek az ágyban, mint te. De ez ilyen alap férfi dolog, egymást közt nem beszélnek "romantikusan". Kicsit fura is :)

l/20

2011. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A lényegen a te gondolkodásmódod sem más, hiszen te is arra gondolsz, hogy milyen lehet szex közben... :) Ha valaki képes arra gondolni, hogy vajon milyen ember lehet, milyen értékei lehetnek, az más téma, de az ilyen valóban ritka! :) 20/L
2011. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szexen van a hangsúly, hanem az élvezeten.
2011. márc. 27. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Végeredményben te is ugyan arra gondolsz, mint a haverjaid, csak többet látsz belőle.
2011. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A férfiak túlnyomó többségénél sajnos nincs meg az a tisztelet ami benned is megvan a nők iránt. Kifinomult gondolkodásod van. :) Én is így vagyok. 18F
2011. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te érettebb vagy. A nők pont ezért keresik az érettebbek társaságát, mert odafigyelnek, nem csak "hú b*zmeg" aztán viszont látásra.
2011. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen normális. nekem is először az suhan át az agyamon, hogy milyen lehet amikor elélvez a lány és remeg a gyönyörtől, amikor kéjesen nyögdécsel és teljesen elpirul. szóval vannak még akik így vannak ezzel mint te.
2011. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14:54: Tévedés. Az érettebbek is ugyanazt akarják, csak már megtanulták, hogy hogyan kell az ellenkezőjét elhitetni a kiszemelt hölggyel! :P:P
2011. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te tévedsz :) Persze az elsődleges cél ugyanaz,na de a minősége nem mindegy, meg az, hogy utána a partnere mit érez. Viszont ha ezt valaki tudja színlelni,akkor profi és minden elismerésem az övé, még meg is kérném, hogy tanítson,mert jó emberismerőt megvezetni nem kis meló:D
2011. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!