Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fogok még úgy kinézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogok még úgy kinézni, mint egy 13 éves? L16

Figyelt kérdés

16 éves lettem még a nyáron. Mégis 13 éves korom óta ugyanúgy nézek ki. Vékony,törékeny alkat, nagyon kicsi mellek. Viszont az arcom sokak szerint nagyon szép. Szőke félhosszú hajam van. Mindenki azt mondja,hogy olyan vagyok mint egy nagyon szép 13-14 éves.

Ez már úgy idegesít,hogy komolyan szívesebben néznék ki egy csúnya 16 évesnek. -.-

Én miért nem változom? A testem miért nem fejlődik? Mikor fog? Kezdek aggódni.


2011. okt. 22. 18:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
főleg,hogy már régóta van barátom, akivel nem régóta szeretkezek is, ő így szeret,de engem nagyon zavar a testem.
2011. okt. 22. 18:36
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nézd.. Egyszer találsz majd egy pedofilt, aki így fog szeretni, és még le sem csukják érte... :D
2011. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
b*zd meg, írtam,hogy van barátom (szintén 16 éves) aki szeret
2011. okt. 22. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi.. Szóval már találtál.. :D

Amúgy még nőhet, "alakulhatsz", nyugi :)

2011. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a növérem is enyi volt és 18 évesen kezdett el nöni
2011. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
alacsony nem vagyok (kb. 168cm... meglepő módon már 13 éves korom óta..:D)
2011. okt. 22. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:

biztos hogy fejlödsz még de ha nem is lesz tul látványos el kell fogadnod magad. föleg ha a pasid elfogad.rengeteg laposmellü ismim van mind családos...nincs velük gondjuk.elfogadták,kész.

mellesleg engem mindig fiatalabbnak néznek. 25 vagyok de kb 20nak néznek. és ez a kor haladtával nem hátrány:) nyilván nem maradsz örökké 13 éves fejü. azdurva lenne. fiatal vagy legyél türelmesebb.

2011. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
13 éves fejű... xD ez lol.
2011. okt. 22. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem örülj neki, hogy ilyen vagy. későn érő típus. minden beérik egyszer. hasznos lesz, amikor 40es leszel, és 30asnak nézel ki;-))) és ha van aki így szeret, hát ne aggódj. sokan milliókat perkálnak ki plasztikai sebésznek, hogy fiatalos arcuk legyen, örülj neki, hogy neked természetesen van ilyen arcod/alkatod:)
2011. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, ez tetszik :) ment a zöld
2011. okt. 22. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!