Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék. én vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék. én vagyok ennyire rossz vagy tényleg nála nem stimmel valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok..következő probléma...Élvezi a szex-et csikló orgazmusa van neki de hüvelyi orgazmust "eddig még sosem élt át"(ő tudja ha lett volna gondolom)...nyalásnál és izgatásnál ujjazásnál kellemesen bizsereg neki és azt is érzi hogy benne vagyok:)...elmondása szerint még sosem érzett hüvelyi orgazmust:(...előző barátjával sem:/...de mikor még régebben ez a téma volt elmondása szerint eddig velem 3x jutott el a csúcsra(lehet hogy csak nem akart megbántani??)és ha próbálnék róla ilyesmiről beszélgetni azt mondja hogy kellemetlen ez a téma hanyagoljuk inkább meg hogy 2 napja kiakadt hogy nemfog ellene semmit tenni ink elfogadja..nemfog próbálkozni...valami ötlet??:/...vagy tipp hogy mégis hogyaan?.. köszönöm előre is.. sziasztok:)...F/17 (ő is)
2011. márc. 27. 18:46
 1/3 anonim válasza:

Én is hasonló dolgokkal küzködök, úgyh megértem a lányt:D én is élvezem a szexet meg minden, de hüvelyi orgazmusom nekem sem volt. Szerintem ez nem a ti(fiúk) hibátok, a barátom is jól csinálja:) Én is próbálok rájönni, h miért nem jön össze a dolog :) Próbálj türelmes lenni a csajszival... vhogy rá kéne vezetned, h nem gáz erről a dologról beszélni, végülis szeretitek egymást. Lehet hha beszéltek róla, jobb lenne. Vagy ha szex közben érzi, h hogyan jobb és mondaná...

Na mindegy, nem igazán tudtam segíteni, de remélem tudja, h sokaknak nem sikerül a hüvelyi orgazmus. Gyakorolni kell;)

2011. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm..én igyekszem:)...de igen..jobb türelmesnek lenni mint túlfeszíteni nála a húrt..:(:)...még váárok ötleteket esetleg!..:O
2011. márc. 27. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi azzal a gond, hogy nincs hüvelyi orgazmusa, ha van csikló? :) Az sem elhanyagolható. Nekem sincs hüvelyi, de nagyon is jól elvagyok nélküle. ;P Nekem elég a csiklóorgazmus, szex közben is megoldható, ha ügyesen izgatod őt, a megfelelő póz sem elhanyagolható. Próbálkozni kell, nem feladni, és nem stresszelni a lányt, meg magadat sem persze... :D Sok sikert!!
2011. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!