Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem legjobb haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem legjobb haverom barátnőjével. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

elmondjam neki? ajjj istenem mekkora balf.asz vagyok!pedig nekem is van egy majdnem egyéves kapcsolatom:S


17/F


2011. márc. 27. 19:06
1 2 3
 1/24 Azeriel ***** válasza:
79%
akaszd fel magad...szánalmas vagy..és még hozzá a "legjobb" haverod.... öcsémm..... -,-"
2011. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Az "ÁSD EL MAGAD" típusú válaszon kívül vársz másféle megerősítést?
2011. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
hát most már b.szhatod hát ha öreg elmondod lehet kapsz 1-2 fülest de azért megérdemelnéd
2011. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Hát én már biztos nem nevezném a legjobb barátomnak azt aki ilyet csinálna. Am sajnos előbb utóbb lehet kiderül a csajok nem nagyon tudják titokba tartani az ilyet. Szerintem jobb ha elmondod lehet idővel megbocsájt viszont a csajodról jobb ha lemondasz.
2011. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 dag ***** válasza:
90%
Pffuu mekkora köcsög vagy!
2011. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha elmondod:

1.Nem lesz barátnőd.

2.Barátod sem.

3.De tiszta lesz a lelkiismereted.


Ha nem mondod el:

1.Lesz barátnőd

2.Lesz barátod

3.Nem tudsz egyiknek sem a szemébe nézni a szégyen miatt..Meggondolandó

2011. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Lemondhatsz a haverodról, és a barátnődről is, emellett örülj neki, ha ép marad az arcod... az én bárom az egyik legjobb barátnőmmel csalt meg bár az "csak" egy csók volt, de még mindig hatalmas erőfeszítés kell ahhoz, hogy ha meglátom ne menjek neki, pedig már a kapcsolatomnak is vége. A legundorítóbb, leggerinctelenebb dolog, ha az embert a saját barátai támadják hátba! Én csak annyit kívánok neked, hogy egyszer kapd vissza ezt az élettől, hogy megtapasztalhasd milyen jó érzés is ez...
2011. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azért én nem zárnám ki azt, hogy idővel a haverod ne bocsájtana meg ha már mondjuk nagyon régóta kisgyerek korotok óta ismeritek egymást sztem elképzelhető, hogy pofán vág (az a minimum lenne) de eltelik pár hónap vagy 1 év utána találkoztok, lehetséges, hogy megbocsájtana. Am meg emberek vagyunk, hibázhatunk néha ilyen téren is.
2011. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó rohadt szemét g*ci vagy. Miért pont a legjobb haverod nője kellett? Gondolom majd kitalálsz mindenféle nevetséges indokot, hogy te részeg voltál meg ilyenek. Remélem a haverod hamar rájön és kitapossa a beledet, de meg is érdemled.

Ha a barátnőm egy idegennel k*ra félre talán könnyebben túltenném magam rajta. Persze akkor is kirúgnám a f*szba. DE hogy a "legjobb" barátommal. Az már egyenesen megbocsáthatatlan a szememben. Nem vagyok egy nagy darab, verekedős állat, de az biztos, hogy mindkettő kapna rendesen és nem 8 napon belül gyógyulót.

2011. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Am meg emberek vagyunk, hibázhatunk néha ilyen téren is."


Ez arra vonatkozik, ha mondjuk véletlenül tönkretesszük a barátunk kedvenc dedikált sportmezét vagy ilyesmi. Amúgy ha gyerekkoruk óta barátok az még nagyobb szemétség. Kiváncsi lennék, ha a te gyerekkori legjobb haverod fektetné meg a nődet, akkor is ilyen elnéző lennél, hogy leszarom eltelt két hónap megbocsájtok. Mert én szerintem nem.

2011. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!