Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátom szakitott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom szakitott a barátnőjével. Én szerintem bejövök neki, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom járt egy hétig egy 'X' lánnyal (akibe szerelmes vagyok), de pár napja szakított vele, mert a barátom egy másik 'Y' lányt szeret..

Egyébként az 'X' lánnyal nagyon jó barátságba vagyok, sokat vagyunk együtt (osztálytárs), sokat beszélgetünk, jól elvagyunk, és szerintem bejövök neki. Nem tudom korai lenne-e elhívni valahová ezután a szakítás után, esetleg egy séta, mozi, beszélgetés. Elég kínos a dolog, hogy ilyen hamar új pasi felbukkan.. Értelmes válaszokat, tanácsokat kérnék.

15/F


2010. nov. 19. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kínos,mert egy hétig jártak csak,és az SEMMI!hajrá:)
2010. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az esete lennél, már együtt lennétek.
2010. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
nem ciki hogy a haver már kipróbálta????
2010. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát a legjobb barátodat ne felejtsd el megkérdezni rola hogy mi a véleménye ugyis azt mondja hogy oké ha nem akkor nem igazi barát de ezt meg kell kérdezni amugy meg egyáltalán nem.:)sok sikert:)
2010. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
15 évesen még rázzad a kukikádat, várjál még a csajozással.
2010. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!