Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a haverjaival, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a haverjaival, meg a legjobb barátnőjével többet röhög meg hülyéskedik, mint velem. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Néha kicsit komoly vagyok, de tudok hülyéskedni, és imádom, amikor "kómába esek" a nevetéstől, de a barátom velem mégsem szokott jókat röhögni. Laza személyiség voltam, aki teli van vidámsággal, életörömmel. Most meg úgy érzem magam, mint egy kifacsart citrom, egy használt törlőrongy. Lassan már többet sírok, mint nevetek. Azt mondja, legyek lazább, de én csak feszültebb vagyok. Ha elmesélek neki valamit, ami engem bánt, vagy ami ledöbbentett, vagy valami eseményt, akkor egyszerűen legyint rá, és kész. Meg se hallgat. Nekem meg szükségem van arra, hogy valakivel átbeszéljem a dolgaimat. Próbálok neki megadni mindent, amire csak egy férfi vágyhat, (meglepetések, kedvében járok, apróbb gesztusok, stb.) azért, hogy ne unatkozzon mellettem. Azt mondja szeret, és hogy minden rendben van. De úgy érzem, hogy valami nem stimmel. Mit rontottam el? És mi lett belőlem? És mi lesz velem ezután?
2011. márc. 11. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Hali!


Kezdjük ott, hány évesek vagytok, ez a srác pedig a te szerelmed?


Üdv: EE

2011. márc. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
23 és 25
2011. márc. 11. 04:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette nem vagy önmagad, akkor nincs értelme ennek a kapcsolatnak.
2011. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szakítsál vele. Ennek a kapcsolatnak nincs értelme! Te komoly dolgokról akarsz beszélni, Ő meg legyint... nem érzem, hogy társak lennétek. Te nem érzed magad igazán nőnek mellette, körbe ugrálod azért, hogy Neki megfelelj, ráadásul kicsit depissé is tesz. Keres magadnak mást(bármilyen szörnyűn is hangzik)akivel öröm eggyütt lenni és meghallgat. Mondanám, hogy ültesd le, és beszéld meg vele, de ha nem is hallgat meg nincs értelme.
2011. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mielőbb szakitanod kell ezzel a sráccal. Aki mellett nemtudol Önmagad lenni, és boldog a mellett kár kitartanod. És az, hogy 25 évesen csak legyint azokra a dolgokra amit mondasz, mindent elárul róla.

A srácnak azért kellesz csak, hogy legyen valakije, lehet, hogy a kapcsolatotok előtt szeretet, szerelmes volt beléd, de Ő már nem az úgy gondolom. Tudom, hogy ezek szőrnyű dolgok. És ilyenkor az ember csak Önmagát hibáztatja, hogy "biztos miattam lett ilyen rossz a kapcsolatunk", pedig nem, Ő is hozzájárult ehez.

Leülni Vele megbeszélni a dolgokat, már nincs értelme, túl kell tenned magad rajta és a kapcsolatotokon. Fiatal vagy még és találsz olyan férfit majd akinek Te jelented az egész Világot!

Fel a fejjel, kitartás!


21/L

2011. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

nem értem - szerintem Veled nem hülyéskedni akar, és röhögni. Komolyan vesz - mert szeret. Nem tud megoldást a problémákra- azért legyint -hogy ne vedd a szívedre.

Mi a probléma? van Valaki, aki komolyan vesz, és szeret. Nem akarja szétröhögni a kapcsolatot..

Amit/Akit nem becsülünk meg: elveszítünk

2011. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ha nem hallgatja meg a problémiád, vagy egyáltalán nem figyel rád amikor együtt vagytok , vagy beszélgettek , akkor esedékes , hogy kiszeretett belőlled..


Nem lennék a helyzetedben . Sok sikert

Szerintem szakíts vele.

2011. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!