Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 100% h nem lehetek terhes h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100% h nem lehetek terhes h ha fogamzasgatlot szedek de a pasim belem elvezett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 12:02
 1/6 Szilvia33333 válasza:
Nem 100%! En is azt szedek es mi is ugy csinaljuk de en nem lettem terhes. Semmi sem 100%, de ha minden nap szeded es nem rendszertelenul akkor nem kell felni.
2011. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
99.. az mar eleg..
2011. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre találták ki. Csaknem 100%. E mellett felesleges más módszer. De teljesen csak az absztinencia biztos.
2011. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert ha a korábbi hozzászólónak megfelelő a 99%, az azt jelenti, hogy 100-ból egyszer terhes lesz. Ha mondjuk minden másnap szeretkeztek akkor ezek szerint 7 hónap alatt biztosan összejön a gyerek. :)

Na jó, komolyra fordítva a szót: Rendszeresen szedd és elvileg nem lesz gond. Ha már egy kimarad, akkor én máshogy is védekezek. Tutira kell menni!

2011. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tablettát azért szeded, hogy máshogy ne kelljen védekezni. Ne izgulj már ennyire, mert te is és a párod is frusztráltak lesztek szexuálisan.
2011. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell filozofálni.. meg számolgatni.. a 99-et azért irtam, mert végülis semmi sem 100..
2011. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!