Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap kiszakadt az óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kiszakadt az óvszer, de hamar észrevettük, max 2 percig volt bennem a párom és nem élvezett el.20 napja fogamzásgátlót szedek, ettől még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem.


Miért használtok gumit bogyó mellett?

2011. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert most kezdtem szedni...rosszul is írtam fent, még csak 14 napja szedem.
2011. ápr. 9. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Menj be sürgősségire, és kérdezd meg, mert az sem mindegy, hanyadik napon kezdted el szedni! Az, hogy hány percig volt benned, teljesen mindegy. Gyerekcsináláshot csak egy darab kell.
2011. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de az első hónapban amikor szedem a gyógyszert még lesz ovulációm? mert ha nem akkor biztos nem vagyok terhes...
2011. ápr. 9. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nem lesz, a levél végéig még gumi, aztan lehet nelkule is.. a bogyok legtobbje már az 1. szemtől véd, ugyh nincs miért aggódni..
2011. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam, köszönöm szépen

nem akarok esemény utánit, ez is eléggé bekavar a hormonjaimnak..

2011. ápr. 9. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedd elő a tájékoztatóját azon rajta van, hogy hanyadik naptól véd. Ha izgulós vagy akkor pedig pár hét múlva esetleg tesztelj egyet.
2011. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!