Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a sisakszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a sisakszex?

Figyelt kérdés
2008. febr. 23. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát én ilyenről még életemben nem hallottam. Te hol hallottál/olvastál róla? Szerintem ilyen nincs is.
2008. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Még én sem hallottam róla,de még a google sem talált semmit
2008. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%
van egy tippem, de csak tipp: nem az óvszeres szex ez véletlenül?
2008. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
a sisakszex az mikor sisakban szexelsz
2008. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Még életemben nem hallottam ilyet!!!!Ezt te találtad ki vagy

hallottad,olvastad?Érdekes,mindenesetre!Ha megtudod a választ,írd már meg!Sok sikert!

2008. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Sztem ezt az építészek csinálják.Hazamennek munkaruhában,fejükön a védelmi sisakkal,és szexelnek az asszonyal :DÉn is kíváncsi vok,mi lehet az....
2008. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

semmi.

Szerintem valami kisiskolás agyszülemény, ne is törődj vele. Sok dolgot kitalálnak a gyerekek, hogy a hiányosságaikat pótolják. Emlékszem, mikor 7-8 éves voltam akkor hallotam a "nagy"fiúk (kb. 9 éves) beszélgetését, és minden szavukat elhittem, jól emlékszem most is, hogy miket hordtak össze, engem meg jól tévútra vezettek.

Kérdésedből ítélve még nem nagyon csapolnának neked sört a kocsmában, de nem akarok azzal előhozakodni, hogy majd ha nagy leszel, stb, stb, stb....

(Pedig így van. Én már nagyfiú vagyok, és tudom, hogy nincs jeletősége az efféle "baromira fontos" infrmációknak mint a sisakszex...)

2008. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
ja, és egyébként az építészek tervezőirodában dolgoznak, rendes ruhában, ingben, nadrágban, és nem sisakban és munkaruhában...
2008. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az, amikor a motoron ültök és a srác mögötted van és bedugja neked...
2008. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
na hát röhögő görcsöt kapok mikor álmodtad?nem el írtad? én még iet sose álmodtam
2009. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!