Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom és én két hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én két hónapja vagyunk együtt és 1hónap után feküdtünk le (már nem vagyunk tizenévesek). Én már az elején mondtam neki, hogy még nem volt soha hüvely orgazmusom, csak csikló ingerlésével. Miért nem csinálja nekem?

Figyelt kérdés
Ő nem hitte el... És hiába mondom mai napig, ő nincs kibékülve ezzel és nem is elégít ki. Ő elévezz a szeretkezés alatt, de én nem és utána se csinál nekem semmit... Volt, hogy én csináltam előtte, de hagyta hogy csináljam magamnak. És orálisan sem elégít ki. Normális ez? Kicsit el vagyok keseredve, jó érzés lenne, ha a párom elégítene ki... Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 2. 11:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

MEgint csin vagyok.

Értem én a problémát, de nem lehet mindent egy emberre hárítani. Ha szar-szemét alak lenne, akkor nem tenne meg mindent a hálószobán kivül a lányért és gyerekéért. Annyit mondtam, hogy praktikákat kell bevetni, hogy felcsigázzuk a másikat és ezáltal mindenkinek jó legyen.

2009. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és, hogy aki írt az csak segíteni szeretne a saját gondolatai ill. tapasztalatai szerint.

Az orális dolgot nem szeretném vele erőltetni, bár az előző páromnak nem volt gond...sőt imádta csinálni nekem és mindig is volt orgazmusom... viszont valóban kézzel sem szeretné és azt mondta nekem, hogy az előző barátnői mind úgy élveztek el, hogy szeretkezés közben, hüvely általi orgazmussal. viszont az már valóban rosszul esik, hogy ő elvárja hogy orálisan elégítsem ki! De én ilyen vagyok szeretek adni, csak a kérdés az meddig lehet így csinálni ezt a dolgot! Remélem idővel jobban hozzászokik és kedvet kap hozzá, vagy tényleg elválnak útjaink, ami nagyon nem szeretnék...:(

2009. ápr. 2. 19:54
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt is tisztázd vele, hogy ha ő nem elégít ki orálisan, akkor te sem fogod. Ez ennyire egyszerű, csak oda kell neki mondani. Sajnos amúgy nem igazán érzem át a helyzeted, az én párom teljesen odaadó, előbb elégít ki engem, utána jön ő, bár nagyon-nagyon ritkán előfordul, hogy „elfeledkezik” rólam. Én néhanapján be szoktam vezetni pl. ilyen oktató napokat: Na, és most hogy csináljam neked, hogy jó legyen? Ez így tetszik? És akkor most rajtad a sor, hogy ezt-meg azt csináld nekem. De az nekem is furcsa, hogy hogyan lehet kívülről odaadóés felelősségteljes, ha a sexben ilyen önző? Mióta vagytok együtt?
2009. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!