Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Negyvenes éveik elején járó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes éveik elején járó férfiak (illetve társnőik)! Ti milyen gyakran szeretkeztek, és mennyit? Merevedési zavarok normálisak ebben a korban már? Mit lehet tenni, hogy nőjön a potencia, a libidó?

Figyelt kérdés
Negyvenkét éves a párom, én harminc vagyok. Ő cégvezető, nagyon sokat dolgozik (napi 10-12 órákat) gyakorta stresszes körülmények között. Korához képest jó kiállású férfi, de sajnos mostanában sportolni sem jut ideje. Régebben rendszeresen dohányzott (vagy 20 éven át) ez se tett jót az egészségének. Még csak egy éve vagyunk együtt, ő mindig érezteti velem, hogy tetszem neki, és hogy szeret, de ennek ellenére szerintem nagyon keveset (heti egy) szeretkezünk, és az is sokszor sok kívánni valót hagy maga után. Pl. szerintem az már merevedési zavar, hogy úgy kell "felszopni" valakit, a simogatásokra, közelségre nem reagál. Amikor bennem van, akkor is gyakran alig érzem - erre ő azt mondja hogy ez az én hibám, többet kéne intim tornáznom, de szerintem pedig erről az ő állapota tehet. És alig fordult ezidáig elő hogy egy óránál többet (ált fél órácskát csak) szeretkezzünk, vagy hogy egymás után többször is, amit a harminc körüli pasijaimmal rendszeresen csináltunk. tudom, hogy sok a stressz, sajnálom is érte és szeretem őt, de már kezdek nagyon frusztrált lenni, és így egy re ingerültebb vagyok vele, félek hogy így lassan de biztosan tönkremegy a kapcsolatunk. :(
2011. aug. 12. 09:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
El kell döntened neked melyik a fontosabb. A pénzes pasi, vagy a jó vastag.... A kettő együtt nem megy!
2011. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha ez segít valamit...

Egy ismerős heti 2szer szeretkezik általában.Férfi 50, a nő 43 éves.Onnan tudom,hogy a férfi az ismerősőm és néha panaszkodik, hogy kevés, de nem tudja többre rávenni a feleségét.

2011. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
végre valaki, aki a kérdésre válaszolt.. Köszönöm.
2011. aug. 12. 11:04
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 64/F vagyok, 33 éve házas és 37 éves ismeretség, azóta nem voltam más nővel.

Ha rajtam múlna 2 naponta lenne a szex de hát sok minden közrejátszhat. A hétvégén mindennap, igaz csak egyszer.

Még mindig többre értékelem mint egy film megnézését a tévében.

2011. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

38 éves nő vagyok, férjem 42. Hasonló problémával "küzdünk", de a férjem elment orvoshoz, szervi probléma nincsen, de még várjuk a hormonszint eredményét. Addig is írtak fel gyógyszert, hát az nagyon bevált. :)

De mi azért kétnaponta, vagy naponta együtt voltunk, vagyunk. Meg is beszéltük, hogy neki ez sűrű-e, ezért van-e a probléma, de azt mondta nem, mert kívánja a szexet, de néha nem jön össze, vagy nem tartós a merevedés. Igen, sajnos van akinek ebben a korban kezdődnek az ilyen jellegű problémák. A heti egy mindenképpen kevés az ő korában is, a tiédben meg főleg.

2012. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy már régi kérdés volt.
2012. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!