Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmondtam édesapámnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam édesapámnak, hogy meleg vagyok. Most gyűlöl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este vacsora után megkértem szüleimet, hogy maradjunk az asztalnál, mert valamit el akarok nekik mondani. Mindketten tudták, hogy valami nagy gáz van, anya odaült mellém, megfogta a kezem, édesapám pedig szembe ült és azt mondta, hogy "Mondd csak!". De nem tudtam. Ott ültünk vagy két percig, én már bántam, hogy belekezdtem. Apa ekkor azt mondta, hogy "Fiam, akármi is az, már annak is örülünk édesanyáddal, hogy elmondod". De nem tudtam. Ott ültünk, aztán végül kinyögtem: "Apa, anya, meleg vagyok".


Én nekem az ég világon fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Fogalmam sincs. Nem vonultam sose az utcára, magánügyként fogtam fel, nem jártam a pesti melegbárokat a promiszkuitást hajszolva (villamosmérnöknek tanulok a BME-n), egy fiú van, akivel legszívesebben örökké együtt élnék. Miután kimondtam, mindketten lefagytak. Apa aztán felpattant az asztaltól, és elvonult a hálószobájukba. Anya még pár percig szorította a kezem, majd mosolyogva felállt és elment a nappaliba. Én ott ültem, mint egy sóbálvány. Egy percbe se telt, anya elkezdett zokogni a szobában, édesapám (mind később kiderült) pedig a falhoz vágott a szobájukban egy üvegezett fényképet a középiskolás ballagásomról. Felhívtam egy barátnőmet, Annát, hogy kész, itt minden káosz, náluk tölthetném-e az éjszakát. Mondta, hogy persze, áthívja még pár barátunkat. Én ekkor írtam egy levelet, hogy elmegyek Annáékhoz, majd elmentem.


Másnap délben hazajöttem, anya ebéddel várt, apa sehol. nem szóltunk egy szót sem, csak ettünk. Utána mondta, de remegett a szája, hogy hozzam át a koszos ruháimat, mert nemsokára bepakol a gépbe. Ekkor hallottam, hogy "Mondd meg neki, hogy takarodjon innen a ruháival együtt!". Anya az asztalra borult, én meg könnyekkel küszködve elmentem metrózni. Csak úgy, egyik a másik után. Nem értem semmit. Édesapám sose acsarkodott, hogy "mocskos b.zik", és mindig, mindent meg tudtam velük beszélni. Nem értek semmit. Nem tudom mit tehetek. Fogalmam sincs. Anya nem mutatja ki, de látom rajta, hogy ő csak elfojtja magában, mintha a tagadás fázisában lenne. Elmondtam édesapámnak, hogy meleg vagyok. Most gyűlöl. Az égadta világon semmi fogalmam sincs, hogy mit tehetnék. Valaki tudna segíteni? Bármivel, tényleg. Ha esetleg valakinek át kellett ilyenen vagy hasonlón esnie, hogy birkózta le, vagy ez már örökre így maradt? Nekem a szüleim voltak az erőforrásom. Mindig, bármit elértem, láttam, hogy mennyire örülnek neki, és ez ösztönzött, hogy haladjak tovább, és tovább. De most már minden értelmetlennek látszik. Én értelmetlennek érzem magam. Feleslegednek és rossznak. Segítség.


2011. aug. 13. 16:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
93%
16.53 Bocs ne biztasd hazudni amikor nyilt, bátor és öszinte volt. Azzal örökre lézárná a kapcsolatot az apjával. Minden csoda 3 napig tart a helyzet nem reverzibilis és ha nem is fogja ugy szeretni az apja de akkor is az ö fia.
2011. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 anonim ***** válasza:
90%

és mondj el nekik mindent ezzel kapcsolatban!Remélem mielőbb rendeződik a viszonyok!;-)

16/L

2011. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/134 A kérdező kommentje:

A fejemet fogom, hogy hogy is tudtam ilyet csinálni, nem kellett volna. De én annyira szeretem őket. Mondom, nekem ők voltak az erő, amiből mindig erőt meríthettem, ha úgy éreztem, hogy nekem már mindenem elfogyott. Most? Most úgy érzem, mintha ott rontottam volna el, hogy élek.


Beton 23: Igen. Biztos. Tisztelem az összes női ismerősömet, hálás vagyok a barátságukért, és tudom, hogy a világ gazdagabb, hogy ők benne élnek. De képtelen vagyok bárminemű vonzalmat érezni irányukba. Ha lenne valamilyen tabletta, terápia, hogy heteroszexuális legyek, én lennék az első, aki sorban állna érte, mert én a családomat vesztem el amiatt, ami vagyok. Teljes szívemből szeretem a barátomat, de a világot vesztem el érte.

2011. aug. 13. 17:01
 14/134 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem apádat, mégiscsak a gyereke vagy..

Ha nekem a fiam meleg lenne elfogadnám és támogatnám..

2011. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/134 anonim ***** válasza:
91%
szívás ez a story, biztos nehéz lehetett rászánni magad, hogy elmond. előbb utóbb, ha nem is értik meg, csak csak elfogadják, csak hagyj nekik egy kis időd amíg feldolgozzák. esetleg anyuddal beszélhetsz arról, hogy apudat miért akasztotta ki ez ennyire, hogy viseli, mi a véleménye erről az egészről stb...
2011. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon nem örülök más kárának,de a melegek akkor is természetellenesek, Én nem tudom őket ugyanúgy kezelni,mint a normális embereket,akármilyen műveltek,okosak,"normálisak"

Selejtek,és kész,ez tény.

2011. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 anonim ***** válasza:
11%
akárki akármit mond.....nem kellet volna elmondjad....
2011. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/134 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb barátom meleg, sok nehéz periódusában támogattam!

Először is, ne hibáztasd magad, mert nem tehetsz róla, és azzal jársz a legjobban, ha elfogadod magad, akkor is ha úgy érzed, hogy a szüleid most gyűlölnek - bár nekem megvan a véleményem az ilyen szülőről - de én szerintem inkább csalódottak, abszolút jogtalanul. Ha BME-n tanulsz, és rendes srác vagy, nem hibáztathatnak olyanért, amiről nem tehetsz. És ne gyűlöld magad emiatt, mert nagyon sokat sérülhetsz lelkileg ha a szüleid reakciója alapján elítéled saját magad!

Ha van barátod/ismerősöd akárki, aki tud támogatni, költözz hozzájuk egy időre. Sajnos sok esetről hallottam, hogy ilyen szülőkkel előbb-utóbb ki lett dobva otthonról, ezt ne várd meg, keress munkát és lakást. R.ohadt nehéz időszak lesz ez neked, arra készülj fel! Nem tudom, hogy megérte volna hallgatni róla, talán, bár gondolom nem ilyen reakciót vártál tőlük. De mindenképp készülj fel rá, hogyha egyedül kéne boldogulnod, akkor ne az utcán végezd.

Ha szeretnél beszélgetni valakivel, vagy el vagy keseredve írhatsz e-mailt is, én abszolút elfogadom a melegeket, ha nem polgárpukkasztás címén pózoló hülyegyerekekről van szó, hanem hétköznapi emberekről, akik így születtek és nem tudnak mit kezdeni vele.

Sajnálom a helyzetet, sok sikert és kitartást kívánok Neked!

20L

2011. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/134 anonim ***** válasza:
3%
Csak akarni kell változni! Amit őszintén,teljes szívedből akarsz, azt meg is teszed,csak itt épp az a baj,hogy nem is akarod!
2011. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 anonim ***** válasza:
7%
Na,azért nem jog nélkül csalótak!
2011. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!