Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmondtam édesapámnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam édesapámnak, hogy meleg vagyok. Most gyűlöl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este vacsora után megkértem szüleimet, hogy maradjunk az asztalnál, mert valamit el akarok nekik mondani. Mindketten tudták, hogy valami nagy gáz van, anya odaült mellém, megfogta a kezem, édesapám pedig szembe ült és azt mondta, hogy "Mondd csak!". De nem tudtam. Ott ültünk vagy két percig, én már bántam, hogy belekezdtem. Apa ekkor azt mondta, hogy "Fiam, akármi is az, már annak is örülünk édesanyáddal, hogy elmondod". De nem tudtam. Ott ültünk, aztán végül kinyögtem: "Apa, anya, meleg vagyok".


Én nekem az ég világon fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Fogalmam sincs. Nem vonultam sose az utcára, magánügyként fogtam fel, nem jártam a pesti melegbárokat a promiszkuitást hajszolva (villamosmérnöknek tanulok a BME-n), egy fiú van, akivel legszívesebben örökké együtt élnék. Miután kimondtam, mindketten lefagytak. Apa aztán felpattant az asztaltól, és elvonult a hálószobájukba. Anya még pár percig szorította a kezem, majd mosolyogva felállt és elment a nappaliba. Én ott ültem, mint egy sóbálvány. Egy percbe se telt, anya elkezdett zokogni a szobában, édesapám (mind később kiderült) pedig a falhoz vágott a szobájukban egy üvegezett fényképet a középiskolás ballagásomról. Felhívtam egy barátnőmet, Annát, hogy kész, itt minden káosz, náluk tölthetném-e az éjszakát. Mondta, hogy persze, áthívja még pár barátunkat. Én ekkor írtam egy levelet, hogy elmegyek Annáékhoz, majd elmentem.


Másnap délben hazajöttem, anya ebéddel várt, apa sehol. nem szóltunk egy szót sem, csak ettünk. Utána mondta, de remegett a szája, hogy hozzam át a koszos ruháimat, mert nemsokára bepakol a gépbe. Ekkor hallottam, hogy "Mondd meg neki, hogy takarodjon innen a ruháival együtt!". Anya az asztalra borult, én meg könnyekkel küszködve elmentem metrózni. Csak úgy, egyik a másik után. Nem értem semmit. Édesapám sose acsarkodott, hogy "mocskos b.zik", és mindig, mindent meg tudtam velük beszélni. Nem értek semmit. Nem tudom mit tehetek. Fogalmam sincs. Anya nem mutatja ki, de látom rajta, hogy ő csak elfojtja magában, mintha a tagadás fázisában lenne. Elmondtam édesapámnak, hogy meleg vagyok. Most gyűlöl. Az égadta világon semmi fogalmam sincs, hogy mit tehetnék. Valaki tudna segíteni? Bármivel, tényleg. Ha esetleg valakinek át kellett ilyenen vagy hasonlón esnie, hogy birkózta le, vagy ez már örökre így maradt? Nekem a szüleim voltak az erőforrásom. Mindig, bármit elértem, láttam, hogy mennyire örülnek neki, és ez ösztönzött, hogy haladjak tovább, és tovább. De most már minden értelmetlennek látszik. Én értelmetlennek érzem magam. Feleslegednek és rossznak. Segítség.


2011. aug. 13. 16:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 anonim ***** válasza:
94%
Beton csak a meleg kérdésekre válaszol és mindre kivétel nélkül ugye tudjátok??? Sajnos emberileg akkora hulladék mint amilyennek nevezi a melegeket. Már senki sem hiszi egyetlen szavát se és nem is akarja senki ismerni.
2011. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/134 anonim ***** válasza:
82%
Tudod azért egy egyetemi diploma is változtatni fog a dolgon amikor apád elhiszi hogy egy értekes meleg és nem egy felvonulos ocskaság vagy, Lehet hogy azért majd nem azt fogja mondani hogy meleg vagy fiam hanem mérnökember.Ha leteszel az asztalra valamit és kiemelkedsz a képzetlen akár heterok közül az azért számit. Sok sikert neked az életben és jöjjön vissza az életkedved.
2011. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/134 anonim ***** válasza:
93%

17:39

Figyelj, a homoszexualitás mint olyan már az ókorban is jelen volt, az állatvilágban is előfordul, és egyáltalán nem újkeletű dolog. A te nézőpontod szerint selejtes, mert nem képes utódnemzésre. Jó, ha ennyire biológiailag nézed, vegyük "selejtesnek". Ez esetben sok kárt nem fog okozni a következő generációnak, hisz nem lesz saját utódja. Örökbe fogadni nem szabad nekik, tehát innentől kezdve igazából csak szúrja a szemét a közösségnek, mert mások.

Összehasonlítva viszont azokkal, akiknek valami fogyatékosságuk, örökletes betegségük, egyéb elváltozásuk van, a társadalom rendkívül elfogadó. Pedig vegyünk például egy cukorbeteg embert, akit a természetes szelekció a kegyelten valóságban simán hagyott volna ottpusztulni ahol van, mi foggal körömmel életben tartunk mindenkit, mert emberi jogok, és nyílván neked se lenne szíved senkinek azt mondani, hogy te nem vagy egészséges, normális ember -azaz a (te logikád szerint) selejtes vagy, mint a melegek - szóval ne szaporodj. A gyakorlatban cukorbeteg,szivbeteg,allergiás és mindenféle civilizációs betegségben szenvedő embernek valójában lesz gyereke, tovább örökítve a kevésbé egészséges génjeit.

Most akkor szerinted ki okoz nagyobb kárt a következő generációban akár önkéntelenül is?

Vegyük azt hogy nem normális a homoszexualitás, de a fenti betegségekben szenvedő emberek se normálisak ilyen szempontból, őket mégse köpik le. Ezért "normális" dolog mondjuk őket is ugyanúgy elfogadni. Mert nem tehetnek róla. A cukorbeteg ember - jobb esetben - se tehet róla hogy cukorbeteg.

2011. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/134 anonim ***** válasza:
5%

Elég komoly vagyok hidd el,rosszul ítélsz meg.


Nah,a szexualitás kizárólag a fajfenntartás végett jött létre,ami nem működik azonos neműekkel,TEHÁT,ha a saját nemedhez vonzódsz,az természetellenes. Mostmár érted?

Én elhiszem,hogy nehéz neked meg minden,de hidd el,hogy az vagy,aminek tartod magad! Változtathatsz!

2011. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/134 anonim ***** válasza:
4%
Igen,nekem szúrja a szememet,mert egy meleg,attól függetlenül,hogy akarja vagy nem,képes inspirálni normális embereket ilyen hülyeségekre!
2011. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/134 anonim ***** válasza:
94%

NORMÁLIS embert nem inspirál, mégis mire inspirálna ?

beton te egyáltalán elolvasod amit írsz vagy ez csak úgy jön ?

2011. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/134 anonim ***** válasza:
12%

Sajnos a gyengébb személyiségű fiatalok olyanok mint egy üres cd, amit ráírnak olyan lesz,sajnos ez igaz.


igen,teljesen tisztában vagyok vele,hogy mit beszélek. (írok)

2011. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 anonim ***** válasza:
87%
akkor "jó"
2011. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/134 anonim ***** válasza:
12%
Persze, hogy az.
2011. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/134 anonim ***** válasza:
7%
Ez most komoly?
2011. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!