Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt mondta a barátom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, hogy kinyal. Én nem akarom, mert szerintem gusztustalan. Ő azt várja, hogy én meg szopjam le?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az orális szexet akkor is ha én csinálom és főleg ha nekem csinálják.Egyáltalán nem gusztustalan,de ha te nem akarod akkor mondd meg a párodnak hogy ehhez neked nincs kedved.De sztem próbáld ki mert sok jórol lemaradhatsz:)
2008. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy a barátod azért akarja hogy te is így kényeztesd, lehet hogy csak önzetlenül örömet akar szerezni neked. Szerintem egyáltalán nem gusztustalan ha a higiéniai szabályokat betartjátok. De ha idegenkedsz az orális szextől akkor azt mond meg neki. De szerintem próbáld ki és utána döntsd el, hogy szereted-e vagy nem!:)
2008. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem orálisan kényeztetni a párom, de nem várom el, hogy ő is ezt tegye... nem is tette eddig szerencsére. Én nem tudnám elképzelni, hogy kinyaljon, de én szívesen kényeztetem így őt. Ha nem akarod, akkor ne tedd meg.
2008. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen várja el h orálisan kielégisd,de sztem semmi gusztustalan nincs egyikben sem.. sőőőt:)
2008. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, ha egy pasinak megteszik. Ő miért nem teszi? Egyik sem gusztustalan, és különbség sincs. Persze ahogy már emlitették, fontos a higénia.

És nem az, hogy elvárja, de normális esetben kölcsönös ez a dolog. Ha undoritónak tartod, ne tedd. De szerintem sok ember idővel rájön, hogy nem rossz az, sőt :D

2008. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

az egyik válaszado azt irta hogy nem hagyn hogy a párja kinyalja de ő szereti orálisan kényeztetni a párját, ezzel én is igy vagyok, én meg azt nem szeretem ha leszopnának mert nemtom, nemis azért mert nem jo érzés csak nemtudom megmagyarázni na. :D

a kérdezőnek pedig ebből utalva arra hogy attol még mert ő akarja csinálni neked nem biztos hogy elvárja hogy te is csináld neki ha nem akarod, de mindenképp közöld vele előre hogy te nem akarod, mert ha belemész hogy ő cisnálja neked leeht hogy azt fogja tartan természetesnek hogy te is csináld neki.

2008. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hagyd, hagy kényeztessen. ha egyszer csinálja, és nem jó neked, akkor nem fogja többet. de hidd el, nem lehet nem szereni. Csak próbáld ki. nem veszítesz semmit. És szerintem te is nyugodtan csináld a barátodnak. Ugyan ugy---> ha neki jó, és rájössz, hogy jól tudod csinálni, és nem is visszataszító akkor csináld. de mielött döntesz, próbáld ki mind a kettőt. ha nem tetszik, akkor senki nem fog kényzeríteni.
2008. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is gusztustalannak tartottam, már több éve együtt voltunk mikor rászántam magam. Addig elvoltunk nélküle,egyikünk sem akarta eröltetni.

De azóta hogy belekezdtünk rendszeressé vált oda-vissza működik a kényeztetés. Szerintem ha felkészültél rá (lélekben is) akkor csináljátok,mert akkor tuti jó lesz.

2008. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Szerintem,elötte hagyd,hogy a combodat és a puncid környékét csokolgassa,és ha ügyes a srác észre sem veszed és már megtörtént,Te meg örűületes nagyot fogsz élvezni.

Hajrá sohasem fogod megbánni.Drukkolok.

2008. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, nem fogja erőltetni ha szeret. És eleinte lehet hogy furcsának tűnik a gondolat hogy orálisan kielégítsen, de hidd el nagyon jó! :) És ha ő szeretné, akkor biztos nem lesz gond!:) De persze ha nagyon nem szeretnéd ne tedd meg, hisz addig szabad mindent, míg minkét fél akarja, és élvezi.
2008. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!