Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt mondta a barátom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, hogy kinyal. Én nem akarom, mert szerintem gusztustalan. Ő azt várja, hogy én meg szopjam le?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
jajj,te még biztosan gyerek vagy,vagy valami elég fura nevelést kaphattál. ez normális dolog,sőt a nők kb 60%-a CSAK nyalástól tud elélvezni! a nyalás szopás jó dolog,szokj hozzá,mert mindneki szereti és az összes férfi akarja,és elvárja egy idő után. persze ha szűz és gyerek vagy még akkor még ne szokj hozzá,csak szólok hogy ez is a szex része,persze nem a legfontosabb-bár van akinek az.
2008. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már szűz és ugy gondolom már egy 18 éves lány nem gyerek..de azért köszönöm!!!
2008. márc. 12. 20:23
 13/16 anonim ***** válasza:

18 évesen még lehetnek fenntartásaid.

Szerintem első nekifutásra nem kell erőltetni. Egy-két csókot a környéken azért én megengednék a helyedben... oda-vissza... aztán egy idő múlva majd meglátod.

2008. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
pedig nagyonjó
2009. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Először nekem is voltak fenntartásaim ezzel kapcsolatban, de amikor a barátom elkezdte... Hát, meg kell mondjam, tényleg olyasmi, amit nem érdemes kihagyni=) Ha nem tetszik, még mindig megkérheted, hogy hagyja abba. Ő nem is kért tőlem semmit cserébe, azt mondta, soha nem kérné, hogy szopjam le, csak akkor tegyem meg, ha tényleg szeretném, ő nem várja el tőlem. Tudom, hogy ez így furcsán hangzik, mert talán ritka az ilyesmi, de így van=)
2009. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Tisztálkodás után abszolút nem gusztustalan. Csupán nagyon intim dolog. Nálunk az elején a pasim kényeztetett így, és imádtam. Sosem mondta hogy én is megtehetném neki, magamtól szántam rá magam és semmi undorítót nem találok abban hogy két ember szereti egymást szerelemmel, és mindent megtesz a másiknak hogy jó legyen neki. Én nem undorodom ettől, sőt... :)
2010. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!