Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm összejött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm összejött a volt barátommal. Ez csak szerintem gusztustalan?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal 2,5 év után, kb 2 hónapja. Az akkor még barátnőmhöz átmentem aznap este,és az ő vállán sírtam ki magam.Tulajdonképpen nem azért lett vége, mert nem szerettük egymást, hanem azért, mert a barátom elég keményen használta a tiltott szereket, és nekem ebből nagyon elegem lett, egy ideig tűrtem, mert hittem benne,hogy le fog állni, de ennyi időbe telt sajnos, hogy rájöjjek,hogy nagyot tévedtem.Most tudtam meg kb 3 hete, hogy a volt legjobb barátnőmmel jött össze.Amit nem értek, hogy ha együtt is vannak, akkor miért ír majdnem minden nap(máig!)sms-t, vagy miért hív a volt barátom?És mindig azt írja,hogy ha visszamegyek hozzá megváltozik meg hasonlók.De én már nem hiszek benne.Viszont a barátnőmben nagyon nagyot csalódtam,mert tudta, hogy nekem mennyit jelent a fiú,és ovodás korunk óta jóban vagyunk,voltunk, nem tudom felfogni, hogy hogy tudott így hátba támadni, én meg még nem értettem,hogy miért nem keres meg hasonlók.A volt barátom részéről, pedig megint nem értem hogy volt képe a bnőmre úgymond rámászni,de ahogy kinéz, ő neki csak egyszeri alkalom volt,mert azóta is engem csesztet.Ez csak szerintem gusztustalan? Ui: Bocsi a helyesírási hibákért meg hasonlókért, csak amikor eszembe jut, nagyon ideges leszek! A válaszokat előre is köszönöm szépen!!
2009. dec. 25. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem a barátnőd nagyon gusztustalanul viselkedett. A volt barátod is, mert hát ha te kellesz neki, ne legyen mással, de a barátnőd szerintem hibásabb. Ha én az ő helyében lettem volna, lepattintottam volna a fiút és beszélek a fejével, hogy "helló, nem látod, mit teszel a barátnőddel? Hagyj engem békén.+ Én biztos nem jöttem volna össze a fiúval.
2009. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát..ha a fiú még téged szeret (sms.ek, stb, valószínű..) akkor lehet, hogy csak féltékennyé akart tenni... Viszont a lány nem tehet arról, hogy beleszeretett. Azt viszont nem értem, hogy minek kezd vele, ha tudja, milyen a helyzete a fiúnak... :D Meg meglepő, hogy neked nem említette. (Vagy említette? Vagy már nem vagytok annyira jóban, nem beszéltek gyakran?:D)

De ez tetszik...ha visszamész, megváltozik. De miért csak akkor? Miért nem képes már most változtatni? És miért nem teszi ezt elsősorban magáért...? Na mindegy, ez nem ide tartozik.

2009. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát ez az:(

Hogy tudtak így hátba támadni? Főleg a barátnőm...

Ekkorát még nem csalódtam benne, de az élettől tanulunk.Most tanultam:(

2009. dec. 25. 21:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Előző.

Mondjuk igen...a lánynak is eszébe juthatott volna, hogy létezel te is..

2009. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ő volt a legjobb a barátnőm...Mostmár rá se tudok nézni...És ha már tudja h tudom, bocsánatot kérhetett volna, ennyi év után.
2009. dec. 25. 21:48
 6/14 anonim ***** válasza:
És hány évesek vagytok? Csak mert mondtad, hogy óvodás korotok óta ismeritek egymást. Szóval, hogy mennyi az az ennyi év után?
2009. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
19 ő is, én is. Én 4 hónappal vagyok fiatalabb. A fiú amúgy 22.
2009. dec. 25. 21:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan bő 15 évnek hangzik...nekem a legjobb barátnőm 6 év után már olyan, mintha a testvérem lenne (mind a ketten egykék vagyunk..), és ha bármi olyat kéne tenni, ami nekem előnyömre lenne, de őt bántaná a dolog, gondolkodás nélkül elfelejteném.
2009. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint barátnő és "barátnő" közt is van külömbség.Nekem is olyan volt mint a testvérem, de...ez van...
2009. dec. 25. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem mi a bajod, szakítottatok, innentől kezdve semmi közöd hogy kivel jár az a srác, nem szabhatod meg a barátnődnek sem hogy kivel járjon.
2009. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!