Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lettetek melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettetek melegek, leszbik, vagy bi-k?

Figyelt kérdés

Hogy ismertétek fel, hogy nektek nem (csak) a másik nem jön be? Hány évesek voltatok akkor?

Ha tehetnétek/megtudnátok szeretnétek megváltozni?


2011. okt. 12. 11:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

MI nem passzol,főmérnök úr?

Zagyválsz itt össze vissza,provokálsz,és ha vki megírja a véleményét az nem tetszik?Ugyan már kiskancsó...

2011. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Akibe ez nincs benne és nem hajlamos rá tehát kö kemény hetero a génjeiig akkor abból nem lehet "más" embert csinálni! vagy ha igen akkor most változzatok meg és szeressétek az azonos nemeteket! nem fog menni, akibe ez nincs benne aki nem érzi annak ez soha nem fog menni nem lehet rá erőszakolni akárki akármit mond, The End.
2011. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

3-4 éves koráig, ameddig nem kezd óvodába járni, igenis csak a közvetlen környezete, a család példáját látja, onnan szerez ingereket, tapasztalatokat.

És különben sem kéne egy homokos párnak gyereket nevelni, nem egészséges a gyerekre nézve.

2011. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem vagyok más nem vagyok kis kancsó! átlagos vagyok kocsmázok haverokkal, dolgozok! csak nem szeretem ha bántsák a másikat mert ő más! bántsátok akik ölnek rabolnak stb.
2011. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
de gondolkozzál már... mitől lenne benned? gének? ugyan már. Nem az a normális,a természetes hogy ellenkező neműekkel szexelünk? hiszen igy lesz utódunk. Aki meg a saját nemével csinálja, az beteg, és fogadja el, hogy nem lehet gyereke, ne akarjon ártatlan gyerekeket megrontani.
2011. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
erre már válaszoltam,de úgy látszik a kocsmában túl sűrű a füst.
2011. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
ne emlegesd egy lapon a b*zikat, meg a bűnözőket. semmi köze a kettőnek egymáshoz. a b*zi is lehet gyilkos, meg a hetero is. tök más téma és ezt hozod fel? nevetséges
2011. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

A kérdés feltevője ezennel elnyerte a napi Muhaha díjat!

Gratulálunk a felkészültségéhez! :DD

2011. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Muhaha.


Csak kíváncsi voltam... Nem gondoltam volna, hogy ilyen véres háborgás lesz belőle.


Azért ha valakinek van kedve, majd a kérdésre is válaszoljon! :)

2011. okt. 12. 15:30
 20/28 anonim ***** válasza:

2 muhaha díj!

Tapasztalatok alapján mindig így viselkedtek,

aszonygyahogy:csak kíváncsi voltam,meg:nem gondoltam hogy ez lesz.meg: a heterok olyan agresszívak etc..

2011. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!