Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lettetek melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettetek melegek, leszbik, vagy bi-k?

Figyelt kérdés

Hogy ismertétek fel, hogy nektek nem (csak) a másik nem jön be? Hány évesek voltatok akkor?

Ha tehetnétek/megtudnátok szeretnétek megváltozni?


2011. okt. 12. 11:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok.
2011. okt. 12. 15:48
 22/28 anonim ***** válasza:
És szamaritánus...ahogy látom! xD
2011. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Baromság hogy a neveleőszülők meg tudják változtatni a gyerek szexualitását. Akkor hogy a bánatba lett az első b*uzi? Nem lehet ezt megváltoztatni. Én sem tudom, már gyerek koromban éreztem hogy valami nem stimmel de csak később kezdem ezt magamban elfogadni úgy ahogy, de még most sem vállalom fel, nem is voltam soha férfival, nem is ismerek más meleget. Csak nőkkel voltam eddig, de fiúkra vágyom. Én ez nem kértem hogy ilyen legyek és ha lehetne, megváltoztatnám. És nem azért mert a társadalom ezt nem fogadja el, arra nagyívben sza*rok, csak én is szeretnék gyerekeket és szeretném ha úgy nőhetnének fel ahogy én, nekem boldog gyerekkorom volt. Amúgy meg nem értem hogy a heterók miért érzik magukat felsőbbrendűnek, ők is járhattak volna így hogy melegek lesznek. Nekem ezt dobta a gép, nekik meg azt, ettől még nem lesz jobb egyikőnk sem. Tényleg csak annyi kell hogy a társadalom értékes tagja legyél hogy a nőkre álljon fel a farkad? Semmi más?
2011. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha tudnák, szeretnék "normális" lenni, de nem megy. Kb.17 évesen ismertem fel, próbálkoztam pár lánnyal, de visszataszítónak találtam, minél közelebbről próbáltam, annál gusztustalanabb volt számomra. Tehát sajna a másik nem csak egy két méter távolságból "jön be". Semmit nem tehetek, a sors megvert, ilyen "ferde" az ízlésem.
2011. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Aki szerint meleg párnak nem szabadna gyereket nevelni, mert minimum biszex lesz attól, amit lát: akkor elméletileg heteró, átlagos szülőpárnak nem lehetne meleg gyereke. Logika fail.
2011. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én akkor jöttem rá mikor 1 lánnyal sem sikerült és mindenki azt mondta hogy furcsa vagyok alapjáraton, utána elkeveredtem egy meleg/hetero chatre és ott megismerkedtem Meleg férfiakkal ill elkezdett érdekelni a férfi test(mikor az utcán meglátsz egy férfit és nemtudod levenni róla a szemed és azon gondolkozol hogy te egy balek vagy miért nézel meg egy másik férfit) :D és megismerkedtem párommal. Ha tehetném megváltoznék, de már próbáltam és inkább érzem magam jól a börömbe mint hogy mások azt lássák amit szeretnének hogy egy nővel vagyok együtt. 20 éves koromba jöttem rá az egészre most 22 éves vagyok és 1,5 éve kapcsolatban egy velem egynemüvel
2011. okt. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hogy jöttem rá???

Tudatosult bennem, egy bizonyos kor után, hogy nem csak a lányok szoknyája alá szeretek nézelődni, hanem a suliban az öltözőben torna óra előtt, a fiúk torna nadrágja alatt vajon mi lapulhat.

2011. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
leszbosz szigete (középsuli, görögök) :DDDDDDD
2011. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!