Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha pizsamában vagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edi0617 kérdése:

Ha pizsamában vagyok az ágyban és alatta ott van a szexi ruha az nem olyan vonzó egy pasinak a pizsama miatt ugye? Hiába meglepi lenne de egy szexi köntös jobb a pizsi helyett, de ha szeret akkor nem mindegy?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 22:11
1 2
 1/17 DiMalto ***** válasza:
100%
jó hogy nem sí ruhában vártad szerencsétlent.......persze h nem mindegy!!!!!!!!
2011. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hehe ez jó volt:D

Komolyan nem értem egyébként ide minek a pizsama.

2011. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
csak azért huztam fel magam mert ne a külsőség miatt szeressen
2011. okt. 13. 22:17
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Te hülye vagy. Már bocs.

Ha férfi lennék bottal sem érnék hozzád.

Akkor minek a szexi ruha te IQfighter?

Ha pedig a külsőség miatt szeret akkor mi a f*szért szexelsz vele?

Az ilyen baromságok miatt nézik le a nőket.

Szóval ezúton is köszi.

2011. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Ha kíván, abban van bizonyos fokú külsőség iránti vonzalom. Ha szexi fehérneművel akarsz kedveskedni, felesleges a piszi, ez nem olyan, mint amikor az apró ajándékot beleteszed 20 nagy dobozba, hadd lepődjön jóóól meg... Éljen a réteges öltözködés, ez télen igen fontos!

Ha szeret, akkor meg nyílván mindegy, nekem van olyan piszim, amit kifejezetten szexinek tart a párom, de amúgyis mindegy neki, mert le szoktam venni...

Matekból vettétek már a logikát egyébként? Nem ártana ismételni, mert nem sok szorult beléd...

2011. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondj nekem lécci valami okosságot előző iró
2011. okt. 13. 22:23
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarod, hogy a külsőségek miatt szeressen, akkor meg minek veszel egyáltalán szexi ruhát??
2011. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ennek volt egy hosszú előzménye amiröl nem szeretnék beszélni csak ugy éreztem h a külső miatt szeret,de tom h az h felveszek pl vmi szexi fehérneműt ez azzal nem függ össze,régebben elhanyagoltam magam nem nagyon adtam magamra,ezért kicsit eltávolodott tőlem de mióta ismét több önbizalmam lett és ismét adok magamra valahogy jobb neki is és nekem is
2011. okt. 13. 22:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem is tudom miért vagyok ezen meglepve.

Ne csodálkozz már, hogy a külsődért szeret könyörgöm..

2011. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ritka volt ha ugymond csinos voltam inkább csak lent összefogott haj,szinte no smink és ez egy idő után persze h nem tetszett neki h csak vagyok és nem foglalkozok ugy magammal h ő is büszke lehessen rám
2011. okt. 13. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!