Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha pizsamában vagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edi0617 kérdése:

Ha pizsamában vagyok az ágyban és alatta ott van a szexi ruha az nem olyan vonzó egy pasinak a pizsama miatt ugye? Hiába meglepi lenne de egy szexi köntös jobb a pizsi helyett, de ha szeret akkor nem mindegy?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 22:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
néha irigykedtem is az utcán más nőkre h milyen jól néznek ki én meg nem is foglalkozom magammal mert azt hiszem h neki is igy jó ha nekem is
2011. okt. 13. 22:34
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát az baj (szerintem). Ha megakarod tartani, igenis kell, hogy adj magadra, ápold magad, és csinos legyél, ezalatt nem azt értem, hogy legyél p.csás, mindenáron járj magassarkúban, kenj magadra 5 kiló sminket és csináltass 5 centis műkarmokat, mert ezek nem alapfeltételei annak, hogy egy nő nő legyen, de azért minimális szinten nem árt igényesnek, csinosnak lenni. Ráadásul ha nem adsz magadra, azt esetleg ő is úgy veheti le, hogy nem érdekel, mivel nem akarsz neki tetszeni.
2011. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"ritka volt ha ugymond csinos voltam inkább csak lent összefogott haj,szinte no smink és ez egy idő után persze h nem tetszett neki h csak vagyok és nem foglalkozok ugy magammal h ő is büszke lehessen rám"


Ez fura, az én páromnak én így is jó vagyok, ha kicsípem magam, azt a magam kedvéért teszem, ha társaságba megyünk (ő pl. nem is szereti a sminket)


Nem dísztárgy vagyok, vagy autó, hogy büszkélkedjen velem - én annak öltözök ki szívesen, aki anélkül sem "távolodik el" tőlem.


Télen pizsamaalsóban alszom (felül póló) és nem érdekli, nem akarja ő se, hogy megfázzak. Meg azt mondja, jó benne a s.eggem :D SZóval érdekes, aki ilyenekből ügyet csinál!

2011. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Végre valaki megért.Mióta megint adok magamra észrevettem a reakcióit is és én is jobban érzem magam,ő azt mondta hogy ha csak azért szeretne mert hú de sép vagyok akkor már nem lennénk együtt,de ettöl nem fogom megint elhanyagolni magam,igy jobban érzem magam és ő is olyan mint előtte :)
2011. okt. 13. 22:50
 15/17 menta34 ***** válasza:

Kérdező. Tegyük fel, hogy van egy szuper plazma tv-tek, meg egy fekete-fehér tv is. Filmet akartok nézni, de a plazmához kell egy hosszabbító pl, amiért picit tenned kellene. Tudod, hogy a barátod kedvenc sorozata, szereti veled nézni stb, stb. Megtennéd érte, hogy hozol egy k. hosszabbítót néha?:D


Remélem érteni.

2011. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

A pasik igen felszínesek és sekélyesek, ezért fontos számukra a külső megjelenés....ez legtöbbször abban merül ki, hogy a mellettük álló nőjük jól nézzen ki, az nem gond, ha Ők lassan sörhasat növesztenek, 5 napos borosta virít a pofájukon, ugyan azt a zoknit veszik föl,ami tegnap is rajtuk volt...stb. Tehát a nőnek mindig csinosnak és vonzónak kell lennie...természetes folyamat, ha már hosszabb ideje együtt lévő partnereknél ezaz igény alább száll,de sosem szabad végkép elveszteni, azért, ha valahova mentek legyél nőiesen felöltözve, smink, magas sarkú (de legalább ne sportcipő). Itt jegyezném meg, hogy a párkapcsolat PÁRRÓL szól...tehát ha már te oda teszed magad, akkor a pasi ne kinyúlt nyakú pólóban, retkes farmerban és 12 éves sport cipőben kullogjon melletted...

Az ágyi jelenetnél meg nyugodtan alkalmazz sexi ruhadarabokat, persze ne mindennap,mert akkor elvész a varázs...csinálj fél homályt, várd meg míg lefekszik az ágyba,te meg szép lassan, egyik lábadat a másik elé téve (miközben a kezed lassan végig csusszan a mellkasodtól a derekadig)libbenj be a szobába és varázsold el. 22L

2011. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ugyanúgy szeret pizsamában mint szexi fehérneműben, egyáltalán nem ugyanolyan hatással van rá a kettő szexuálisan.

Szóval maradj a szexi köntösnél. Ha fel akarod izgatni és jó tested van, ne dugd el előle egy pár jó láb látványát a pizsamába.

2012. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!