Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Imádom az orális szexet és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom az orális szexet és rosszul esik h a párom undorodik a spermámtól. Normális vagyok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
légyszi a kérdésre válaszoljatok... semmire nem megyek azzal, ha azt válaszoljátok, hogy "ha szereted, nem erőlteted", "élvezzenek inkább a te szádba és akkor majd meglátod", "az nem a szájba való" meg ilyenek...
2011. okt. 26. 08:53
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
értelek. szerinted mi a kompromisszumos megoldás? ez így vagy nekem nem jó vagy neki nem jó.
2011. okt. 26. 09:54
 12/45 napietus ***** válasza:
73%
én azon a véleményen vagyok, hogy szexben nincs kompromisszum. ott vétó van, tehát ha bármelyik fél valamire azt mondja, hogy nem, akkor nem. ha egyébként van orális szex, csak a végén nem a szájába megy, akkor az nem hiszem, hogy olyan hűde nagy baj lenne, amit nem lehet tolerálni. találjatok ki valami mást, ami mindkettőtöknek tetszik.
2011. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
nem is tudom...
2011. okt. 26. 10:10
 14/45 anonim ***** válasza:
22%
Etus de igen nagy baj ezt egyik lány se képes felfogni de teljesen más! :P
2011. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
az utolsó mondatot nem értem
2011. okt. 26. 10:11
 16/45 napietus ***** válasza:
64%
hát nem tudom, nekem ez eddig sosem okozott kapcsolati válságot :) pedig volt pár kapcsolatom, kifejezetten szexről szóló is. ettől függetlenül értem, ha valakinek ez probléma, csak azt nem hiszem el, hogy annyira nagyon nagy lenne.
2011. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
furcsa, mert nekem meg fontos, hogy ne csak a szexről szóljon egy kapcsolat, ne legyen egy szexkapcsolat. ennek ellenére a vágyaimat nem direkt találom ki...
2011. okt. 26. 10:18
 18/45 anonim ***** válasza:
20%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:15 Válaszoló vagyok


Egy idő után tényleg szakító indok lehet,ha valaki vágyakozik valamire a másik fél pedig nem akarja. De én se értem miért undorodik tőle,hiszen az a te részed...:S

Mondd neki,nem kell hogy lenyelje,csak tartsa a szájában majd úgyis kiköpi,vagy esetleg csináljátok úgy,hogy szex után nyissa ki a száját és úgy menj el,ő pedig akár egyből ki is köpheti ha annyira nem ízlik neki. Ha látja rajtad,hogy neked ez mennyire fontos és mekkora örömet szerezne vele biztos,hogy másként állna hozzá.:)

2011. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
93%
Azt engedi, hogy a szájába menjél? Mert, ha igen, akkor itt a te részedről kell tolerancia. Én nem nyelem le a páromét (utálom az állagát, olyan, mint torokgyulladásnál a felköhögött váladék), de nagyon szívesen kényeztetem orálisan, még a számba is mehet, csak utána kiköpöm, mert undorodom lenyelni. Nem a páromtól undorodom, csak a lenyeléstől. Ha a szájába mehetsz, onnantól azt csinál a végtermékkel, amit akar, ezt el kell fogadnod.
2011. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon szeretem a párom orálisan kényeztetni,de képtelen vagyok lenyelni (a számba mehet),elkezdek tőle öklendezni,ami elég kiábrándító tud lenni.Nem direkt csinálom,egyszerűen ez történik!én is az állagától viszolygok,de nem tehetek róla,ez van!tanácsot meg nem tudok adni,mert ha undorodik akkor undorodik,nem hiszem h ez változni fog,vagy elfogadod,vagy keresel másik barátnőt!jah és nem ítéllek el ezért,ha ez bármit is számít!
2011. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!