Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Imádom az orális szexet és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom az orális szexet és rosszul esik h a párom undorodik a spermámtól. Normális vagyok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
légyszi a kérdésre válaszoljatok... semmire nem megyek azzal, ha azt válaszoljátok, hogy "ha szereted, nem erőlteted", "élvezzenek inkább a te szádba és akkor majd meglátod", "az nem a szájba való" meg ilyenek...
2011. okt. 26. 08:53
1 2 3 4 5
 31/45 mantis religiosa ***** válasza:
63%

Nos kedves kasztrálós hozzászóló! Olvasd el még egyszer amit írtam! Nem ilyen mentalitású vagyok, csak ha már szóba került leírtam az ezzel kapcsolatos érzéseimet, amikről meg nem tehetek hogy ezt érzem. E miatt nem szakítok, hanem bízom benne, hogy elfogadóbb tudok lenni.


A kasztrálással meg amúgy is elkéstél. :-)

2011. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 mantis religiosa ***** válasza:
Amúgy köszönöm Napietus! :-)
2011. okt. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
kérdező miért nem válaszol?
2011. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

mert nem értem rá, azért nem válaszoltam


25 éves vagyok és a barátnőm 24


kösz mindenkinek a normális válaszokat, még annyit, hogy rosszul vagyok az ilyen mondatoktól, hogy egy férfi ne lelkizzen, mert az nem férfias. ez egy sztereotípia. a lányok különösen érzékenyek rá, ha sztereotípiákat akarunk rájuk húzni, nos elárulom mi is.

2011. okt. 27. 18:18
 35/45 A kérdező kommentje:

és nem is akarom h lenyelje, annak semmi értelme

a szájába nem mehet, ezt jelenti a kérdésem

2011. okt. 27. 18:20
 36/45 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy babát terveztek és nem "odavalónak" tartja az elvesztegetett spermát? Kérdezz rá szerintem nyugodtan az ő lelkébe láss,valószínűleg ez lehet a gond,HA babát terveztek.

vagy lehet rosszul látom a dolgokat!

2011. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Én azt kérdezném meg hogy mióta vagytok együtt? mert lehet úgy érzi pár hét,hónap után még nem menne neki...
2011. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Nem tervezünk babát :)


1 éve vagyunk együtt :)

2011. okt. 30. 17:37
 39/45 anonim ***** válasza:

Szia! Az én Barátnőm is undorodott tőle, de már megszerette(mondja ő...) Voltak lányok, akik hangoztatták mennyire bevállalósak, és, hogy megteszik nekem meg anno rosszul esett, és prbáltam kérni, h tegye meg nekem is..Megtette, de utána abbahagyta.NEM TETSZETT neki. Eltelt egy kis idő megint bepróbálkoztam megint nem tetszett neki.. Utána eltelt megint egy kis idő, és beszélt vele az Anyuja, hogy kislányom tedd meg, én is meg teszem, mert kifejezetten imádom a spermát! Na azóta megteszi, és azt mondja szereti! Bár szerintem az arcára nem annyira(bár azt mondja szereti), de mindig a szájába mek el...! Utólag belátom, hogy nem volt egy fer dolog, hogy olyat kértem tőle, amit nem akart(nem illik..), de ha végül is így összegezzük, akkor megszerette, tehát nem volt egy rossz ötlet! :D TEHÁT KEDVES KÉRDEZŐ! TÜRELEM RÓZSÁT TEREM! Vagy: mondd meg neki próbáljátok 1 hétig, ha nem jó szünet, ha bejön KIRÁLY VAGY!

ÜDV

2012. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
55%
Ímádom a barátom eszenciáját,nedűjét lenyelni, szerintem mennyei dolog mikor teljesen uralom. Nyögések közepette teleengedi a számat!!! Már az felizgat teljesen.
2012. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!