Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kellemetlen a punci szagom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen a punci szagom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindig attól félek hogyha oda kerül a sor hogy elveszitsem a szüzességem vagy csak egyáltalán szexelni akkor ha elötte nem fürödtem akkor kellemetlen szagú a puncim.és félek hogy a pasik undorodnak majd tölem...segitsetek léccives
2008. márc. 20. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél így van,s mégis mindenki él nemi életet!:)Nem?Mielőtt arra kerülne sor s olyan helyen vagy ahol víz van a közelben,pl menj ki előtte wcre s mosd meg tusfürdővel,majd menj vissza a pasidhoz s kezdhetitek is a dolgot!Használj illatos tisztaságit!Vagy krémezd be,s már nem is érződik semmi kellemetlen,csak a jó illat,s nehogy azt hidd hogy a pasiké különb,sőt még rosszabb!:)Lehet te hamarabb fogsz undorodni mint a pasi!Komoly kapcsolatban ezt meg meglehet beszélni,mondani egymásnak.
2008. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez ellen nem lehet semmit sem tenni. Legalábbis én még nem hallottam róla. Ez a szag mindenkinek megvan, de mindenkinél más az erőssége a mirigyek működésétől függően. Lehet, hogy neked intenzívebben működnek.
2008. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

valószínűleg potyára idegesíted magad.

A punciszag nem az az illat, amit normál körülmények között kellemesnek neveznénk. Viszont szex közben teljesen természetes.

Mielött nekiállnál sikálni, illatosítani, mint ahogy az első hozzászóló javasolta, tedd meg légyszives, hogy belenyalsz a tusfürdőbe. Rá fogsz jönni, hogy az az íz sokkal roszabb, mint a szagod.


Ne parázz, senki sem virágillatú odalent. Nem is várja el senki, hogy az legyen. (nem véletlenül szoktk időnként a halszaghoz hasonlítani)

2008. márc. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne idegeskedj ez miatt, nem érdemes. mindenkinek van "szaga" és ezt általában a pasik imádják, mert gerjesztik őket. ha rosszul tudom szóljatok ;-) de mindenesetre, ha téged nagyon zavar akkor mosakodj meg elötte.. elég oda a sima víz is, de azzal alaposan. ha pedig nagyon-nagyon undi a szag akkor menj el nőgyógyászhoz, mert lehet vmi fertőzés.
2008. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor szex előtt zuhanyozz le és akkor anyira nem fogod érzeni meg ő sem
2008. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az együttlét előtti közös zuhanyzást ajánlom! Azon kívül, hogy még jobban begerjedtek, még hasznos is :-)

2008. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kösszi mindenkinek,de ha épp moziból vagy valahonnan jövünk haza vagy bárhol ahol nincs zuhanyzó vagy egyebek..nem csinálhatom azt hogy jajj bocsi de nincs viz nincs szex..
2008. márc. 22. 23:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
igen én ebbe teljesen egyetértek, viszont, ha fölizgat akkor az a nedvesség "elveszi" a szagát a puncinak és akkor nem fogja érezni. legalábbis én így tudom. Gondolom nem fogja az ujját szagolgatni :D
2008. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem mindig van a táskámban intim törlőkendő és intim spré.minden wc-zés után használom.és így nincs szag.otthon tudsz fürödni,intim mosóval!!!semmi szappan,tusfürdő!!!!ha pedig olyan helyen vagy ahol nincs lehetőség elötte fürödni,hát menj ki a wc-re és vedd elő azt az intim törlőkendőt!!!és a fenekedet is töröld át,mert annak se kellemesebb a szaga.ha befújod intim sprével,még jobb lesz.ne félj nincs íze!!!De csak egy tanács:a szüzességed ne egy mozi után ki tudja hol,vagy discoba veszítsd el.lehetőleg egy lakásban,kettesben,nyugodt körülmények között.itt együtt fürdéssel kezdhetnétek a dolgot...
2008. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én imádom a barátnőm "szagát" :P begerjeszt, érzem h igazi nő, tudatosul bennem h én vagyok az akit olyan mélyre enged! Akkor se undorodok amikor megvan neki, pedig alapból sokkal gyengébb az illata. Amúgy én szoktam szagolgatni az ujjamat is utána, nem bírok betelni az érzéssel amit okoz. Ha szeret a párod, nem ott fog elakadni h megszagol, csak nagyon extrém esetben..

2008. márc. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!