Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom elviseln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom elviselni, ha egy párkapcsolatban maszturbál valaki (házastársi kapcs), elvileg nem is csinálja a párom, viszont nem hiszem el, hogy elvan enélkül akár 1-2 hétig. Van ilyen? Vagy megcsal?

Figyelt kérdés
Ha nem dolgozik akkor folyamatosan együtt vagyunk, szóval itthon biztos nem csinálja. Amúgy meg sofőr szóval nem tudom. Segítsetek.
2008. márc. 27. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mire számítsz? Miben segítsünk?
2008. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Röviden a kérdésem: Létezik ilyen? Vagy elképzelhetetlen.
2008. márc. 27. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét létezik. Általában ilyenkor a sexuális energiát más tevékenységbe fektetik. De pl nem árt ha beszélsz vel :) ez a kulcsa mindennek. Figyelj, hogy minden vágyáról tudj és lehetőség szerint váltsd is valóra, akkor később sem fog máshoz menni.
2008. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi

Igazából én elég forró vérű vagyok, szóval akár minden nap, és ezért fura ez nekem. Bármire képes vagyok ha olyat kér, tehát nem vagyok "fejfájós" "fáradt", bármikor bárhol, ezért is zavarna ez a dolog, hogy én mindent megadok neki akkor miért kellene magához nyúlnia.

2008. márc. 27. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

hüm.

Simán ellehet nélküle.


Viszont szerintem van miért aggódni. Nem igazán miatta, hanem magad miatt. Egyrészről a maszturbáció teljesen természetes dolog, másrészről szex azzal, akit szeret az ember. Mármint önmagával. Ha te ezt nem bírod elviselni, akkor jó esélyed van rá, hogy elöbb utóbb besokal a párod. Nem azért mert esetleg csinálná, hanem azért mert te így állsz őhozzá. Ezen gondolkodjál el.

2008. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem mondja el, mert te elitéled érte.
2008. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
most nem azért, de miért zavar?! semmi gáz nincs vele sztem.
2008. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó faramuci egy kérdés :) Csak azért, mert erős csavarok vannak benne. Azt írtad, hogy sofőr és 1-2 hétig nincs szex. Itt az a kérdés, hogy esetleg olyan sofőr, hogy 1-2 hétig NINCS VELED, azért nincs szex [ekkor abszolút tolerálható a maszturbáció], vagy mint írtad, van egy "munkahelye", ahol dolgozik reggel hattól kettőig, és utána hazamegy, és úgy nincs szex?


Azt sem írtad, hogy milyen idősek vagytok, ez is befolyásolja a dolgokat.


Véleményem szerint egy-két hét szexmentesen egy pasi életében nem kibírhatatlan. [Bár tény, hogy nagy megerőltetés kell hozzá :)]


Az önkielégítés amúgy sem "káros" dolog, a gond akkor van, ha ez a kapcsolat rovására megy.

2008. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hm..

Két éve vagyunk házasok. 26-27. Nálam elég durva okok vannak erre, hogy nem tudom elviselni. Nem poénból vagyok "hülye". Nem ítélem el, csak egyszerűen belhalok. Ennyi. Egyébként mindennap hazajön.

2008. márc. 28. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy finomabban tudja magának csinálni az ember. Szerintem mondd, hogy meg akarod nézni közben :) Figyeld meg, hogy csinálja próbáld te is ugyan úgy megtanulni vedd át tőle, kérdezgesd és bíztasd mondja folyamatosan mikor hogyan csináld pontosan(sebesség erősség stb)


Egyébként ha valaki párkapcsolatban maszturbál szerintem is rosszat jelez. Vagy nem érzett rá mit is jelent ez 2ember között vagy valami hiányzik neki. A megoldást egymás között kell megtalálni indulatok és ítélkezések nélkül.

2008. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!