Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom elviseln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom elviselni, ha egy párkapcsolatban maszturbál valaki (házastársi kapcs), elvileg nem is csinálja a párom, viszont nem hiszem el, hogy elvan enélkül akár 1-2 hétig. Van ilyen? Vagy megcsal?

Figyelt kérdés
Ha nem dolgozik akkor folyamatosan együtt vagyunk, szóval itthon biztos nem csinálja. Amúgy meg sofőr szóval nem tudom. Segítsetek.
2008. márc. 27. 17:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen hogy elvan szex és maszti nélkül. Gondolj a szerzetesekre és katolikus papokra. Ők se nem szexelnek se nem masztiznak és mégis eléldegélnek 70-80 éves korukig.


Ha neked ilyen nagy lelki gondot okoz a maszturbálás gondolata is, akkor keress pszichológust. A te életed lenne könnyebb ha a gondod megoldódna.

2008. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is valahol a kettő között van a megoldás. Lehet, hogy az ő természete nem kívánja FELTÉTLENÜL naponta a szexet. Tehát kibírja - ha te is erre kéred. És kérheted is, nyugodtan - ha jó a kapcsolatotok, akkor ezt be is tudja tartani. 1-2 hétig ki lehet bírni. De az már túlzás, ha azt kéred, hogy soha, sehol, semmikor...

Egyébként, ha gyereket szülsz, akkor is képes leszel közben folyamatosan kielégíteni? Mert akkor kijön a híradó is, és az emberiség fele citromsárgán fog álldogálni az ajtótok előtt :-/


Áthidaló megoldásnak javaslom, hogy beszéld meg: ha nagyon kívánja, hívjon fel. Akkor viszont készülj néha egy késői hívásra... és legyen fantáziád olyanokat mondani neki, hogy még te is halld az eredményt -) - és imádkozz közben, hogy a társai rá ne vegyék egy kihangosításra :-/

2008. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!