Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a barátommal együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátommal együtt vagyok, mostanában elég gyakran előfordul, hogy hüvelygáz jön belőlem. A legtöbbször akkor jelentkezik amikor nagyon nedves vagyok. Mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
Mert már nagyon kellemetlen a barátom előtt...
2008. ápr. 20. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem hüvelygáz hanem levegö.. Erösitsd intimtornával a hüvelyed. Velem is elöfordul néha de mi jot röhögünk:D
2008. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen a levegő, ami beléd kerül szeretkezés közben, vannak rá gyakorlatok hogy mivel erősítheted, pl amikor pisilsz akkor összehúzod ott lenn hogy ne follyon, de egyébként is tudod gyakorolni a hüvely izmaid összehúzását ha csak ülsz.
2008. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen nem egyszer,és mi is jót röhögtünk rajta:)
2008. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normális a barátod akkor ez miatt nem ítél el. Én is jártam már így, nem egyszer. Mi is jót nevetünk rajta. Ebbe semmi rossz és undorító nincs. Csak levegő.
2008. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
9%
Pinafing.
2008. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!