Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért félek az első alkalomtól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek az első alkalomtól?

Figyelt kérdés
Nyárra "tervezzük" a legelsőt és nagyon parázok.. miért? bennem van az, hogy nagyon fog fájni és az is, hogy nem fogom tudni magam ellazítani... nagyon parázok tőle:( miért? még éretlen vagyok? 16 vagyok és lány.
2008. ápr. 21. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha félsz, ne tedd inkább. Mi az hogy nyárra tervezitek? Ez így el van döntve? Még éretlen vagy hozzá, ha ez a kérdés egyátalán megfogalmazódik benned!
2008. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is 16 vagyok és én is most készülök az elsőre :) Csak én sokkal hamarabb :)

Következő a tanácsom: Azzal én is egyetértek, hogy amíg akár egy csepp kétely is van benned, addig ne tedd! Ennek az a lényege, hogy akard, és várd.. és biztos legyél magadban. Valamint bízz a párodban.

És amiatt ne izgulj, hogy fájni fog... A lényeg az, h (fogalmazzunk egyenesen) "fel legyél izgulva". Ha elég nedves leszel, akkor nem fog fájni.

A védekezéshez pedig óvszer sztem mindenképp, és emellett van még sok más. Ha esetleg nem vagy benne biztos. Én például nem bízom meg csak az óvszerben.

(pl. Pharmatex, olvass róla: [link]

Azonkívül fontos hogy a barátod széppé varázsolja ezt az estét!

Ha mellette sok petting megvolt már, akkor nagyon nem aggódhatsz. A lényeg az, hogy számíts mindenre, szerintem az se ciki, ha majdnem minden percre van egy terv... legfeljebb nem úgy jön össze, de akkor talán még jobb lesz :)

Fontos még, hogy kettesbe történjen meg a dolog, úgy értem... olyan helyen, ahol mindketten eltudtok lazulni. Tehát ne egy nyári buliba...

Éshát tudod: gyertyák, zene, egy kis meglepetés... és egy egész éjszaka.

Így biztosan szép lesz. Én drukkolok neked! ÉS ne félj, nincs mitől. :) nem olyan rémes az.

2008. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
természetes hogy félsz, hiszen az ember mindig fél az ismeretlentől, de ha nem vagy biztos benne ne tedd meg. A védekezés fontos, emellett sok legyen az előjáték és használhattok síkosítót hogy jobban csússzon a pénisz a hüvelybe és lehet hogy egyáltalán nem fog fájni, mindenkinél más. Ha közben meggondolod magad vagy tényleg fáj, akkor állítsd le a párodat és kész, majd legközelebb sikerül, ez nem lóverseny, de jó ha erről is beszéltek előtte.
2008. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha így tervezgeted félni is fogsz tőle. 16 évesen ha tervezgeted is, lehet, hogy még nem kellene.
2008. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne tervezgessétek ennyire és tényleg én is azt mondom, hogy várj vele, amig nem érzed magad nagyon biztosnak. És még tényleg nem vagy az, látszik a mondataidból.

Bár nekem 18 évesen történt meg, de akkor már olyan állapotban voltam, hogy nem érdekelt semmi, annyira akartam.

Nem fog annyira fájni, mint amennyire jó dolog. És fogadjunk sokkal kisebb dolgokért is "szenvedtél" már. (kozmetikus...)

2008. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint értem a tervezés szót. Hanem, ha akarjuk és tényleg kívánjuk egymást akkor inkább nyáron, mint így suli időbe... (sztem) Mindig is félősebb típus voltam szal, ha velem valami új dolog törént vagy új dolgot kellett csinálnom én mindig féltem elötte:D de sztem ezzel sokan így vannak. a védekezésről persze,hogy nem feletkeztem meg, mert én sem bízok 100-asra a gumiban. Leginkább csak 1 félelem van bennem: az, hogy fájni fog és nem fogok tudni ellazulni annyira, h minden sikerüljön..
2008. ápr. 22. 18:26
 7/8 A kérdező kommentje:
feledkeztem* bocsi
2008. ápr. 22. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyu, mondom, hosszú előjáték!! Ennyi a titka. Ha eléggé be lesztek mindketten indulva.. sima ügy az egész! Ez már csak para ami benned van.
2008. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!