Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan számít nagynak a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan számít nagynak a női mell? és mi az ami még kicsi? Mit gondol egy pasi a nagy mell láttán? És mit a kis ciciktől? Milyen gondolatok vannak a fejében?

Figyelt kérdés

Jó, ha szeret a pasim a cicimet is szereti majd, de mégis? Eddig csak óriási mellű barátnői voltak, azt bámulta meg, erre itt vagyok én és hiába szeret a nagy mellekkel biztosan jobban kívánna. Mit gondol pl szex közben , mit érez valójában a pasi akinek kis mellű(75B is alig:-( a barátnője?


És légyszi csak komolyan válaszljatok, mert ez engem komolyan foglalkoztat hülyeséget légyszi ne


2008. ápr. 22. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kellene tőle megkérdezned, mert minden férfi máshogy van ezzel. Nekem is kis melleim vannak, de a barátom imádja őket és bár én az elején nagyon szégyelltem, ő nem szereti a nagy melleket. Ha veled van, akkor biztosan szeret és így fogad el, ahogy vagy. Ezen kár stresszelned, aki a nagy melleket szeretni, az olyan barátnőt keres, én soha nem nagyobbíttatnám meg mondjuk egy pasi kedvéért, aki szeret, fogadjin el így. Sztem ne aggódj.
2008. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg változó.Az én barátom a nagy melleket szereti,és hát nekm nagy van.Ő ezt imádja és állandóan puszilgatja meg simogatja mondja h milyen szépek.Na de nem akarlak elkedvetleniteni szerintem vannak olyan pasik akik kifejezetten A kis mellű lányokat szeretik.
2008. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszolkat!

már kérdeztem tőle, és azt mondja, ő így imád és kész, ne ezzel foglalkozzak de ez nem így meg, nem véletlenül voltak eddig nagymellű barátnői, és a hevarjaival is azokat bámulja, és néha "poénból" fikázzák akinek kicsi van, és ha szólok érte, akkor persze énrám nem vonatkozik, de hát mégis,hisz nekem is oylan

:(

2008. ápr. 22. 12:23
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

megbámulni nagy dolgokat lehet. Tetszik, nem tetszik ez van. Ami kicsi az maximum aranyos vagy helyes lehet, de lássuk be, fantasztikus nem.

Akármennyire is szeret téged és akármennyire is meg van elégedve a ciciddel, a wow felkiáltás akkor is csak a nagy csöcsöknek fog kijárni. A te cicieidnek soha.

A pasik vizuális lények. Látni, fogni érezni szeretnek. Ezt el kell tudni viselni.


Végezz el egy kisérletet. Kérdezz meg pasikat, akiknek komoly, legalább egy éve tartó kapcsolatuk van arról, hogy milyen számukra egy bomba nő. Aztán vesd össze a képet a barátnőjükkel, akit szeretnek és akivel együtt vannak. Ég és föld.

Ez azért van, mert a párkapcsolat nem a férfi sajátja. A férfi nincs párkapcsolatra programozva. Ezért a párkapcsolati preferencia és a szexuális preferenci nincs összhangban. Vulgálisan fogalmazva nem azzal akar együtt élni, akit orrba-szájba kefélne.


Azok a megnyilatkozások, amiket te sérelmezel, azok a szexuális preferenci megnyilvánulásai. Nincs semmi közük hozzád, a párkapcsolathoz. Még csak össze sem vet benneteket, mert egyszerűen te nem abba a csoportba tartozol.

Nem azt mondom, hogy nyugodj bele a dologba. Bizonyos mértékig idomítható egy férfi. De az idomítás nem a gondolkozását fogja megváltoztatni. A legtöbb, amit elérhetsz, hogy a jelenlétedben nem fog ilyenek mondani. Csak gondolni.

Vigyázz azonban mennyire sérelmezed a dolgot. Számára nem érthető a problémád. Téged szeret, veled van, azt meg meg szeretné ba**ni. Nem egy kategória. Nem is érti, hogy neked hogyan jut eszedbe erre így reagálni. Könnyen hisztinek értelmezheti.

2008. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

En mindig a cicis fajtaba tartoztam, nekem meg emiatt voltak problemaim.85C.

Evek alatt megtanultam, hogyha egy ferfi szeret, tokmindegy mekkorak a melleim. - a melleid.

Ne gorcsolj ezen!

A kedvesemnek pattanas mellu noje volt elottem akinek viszont sokkal jobb alakja volt mint nekem...sorolhatnam. De szeret ahogy vagyok es ez a lenyeg.

2008. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Noh.Szóval..szerintem egy kis mellet is lehet "nagyon szeretni"Én pl azokért vagyok oda...néha le is szólnak érte hogy aki tetszik nekem hogy neki milyen kicsi... na.. és?Én így szeretem őt!Inkább legyen kicsi szép formás, mint egy nagy lógós...Bár ezzel szerintem mindenki máshogy van...Én nem a melléért szeretek egy nőt...
2008. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez egy adottság, el kell fogadni. Bár tudom, hogy nehéz.

És ez csak egy apróság, nem ezért fog valaki választani, és szeretni.

2008. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a mell téma látom majdnem olyan mint nálunk a farok-téma. Állandóan fő a fejünk miatta, de én megmondom a frankót: a nagy csöcsök előbb-utóbb megereszkednek, és néha már 20 évesen sincs tartásuk, és általában nem a legszebb a bimbójuk sem, szóval a dekoratív összhang sokkal fontosabb mint a méret. Ha több mint a felét át lehet fogni 1 tenyérrel az a jó! Pl én sem parázok amiatt hogy a farkam a nagyátlag szórásának kereken a számtani közepe, mert amúgy szép formás. Pl te hogy vagy ezzel a dologgal, neked sem hiányozna egy 20-as a puncidba nemde?
2008. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minden pasi más. Ezzel te ne foglalkozz. Sok férfi van úgy, hogy a nagy melleket szereti, de szép formás mellekért oda vannak. Szal lehet a tied kicsi, de formás a volt barátnőié meg lehet, hogy nagyok voltak de egy lógós akármi... semmi szépség benne. Légy büszke a melleidre. :) (pasi voltam)
2008. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted a párod akkor ezt hagyd abba!!!Hogyan kívánhatná a melleid mikor folyton azt hajtogatod, h kicsi, h nem szép.Hallottam már olyan h egy nő annyisszor hajtogatta h nagy a feneke ameddig a párja, aki addig megveszett a csaj feneke miatt, megundorodott tőle..Ezért mondom, nekem sincsenek nagy melleim, de büszke vagyok rájuk és soha de télleg soha nem volt még emiatt problémám :D szóval ÖNBIZALOM
2008. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!