Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan számít nagynak a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan számít nagynak a női mell? és mi az ami még kicsi? Mit gondol egy pasi a nagy mell láttán? És mit a kis ciciktől? Milyen gondolatok vannak a fejében?

Figyelt kérdés

Jó, ha szeret a pasim a cicimet is szereti majd, de mégis? Eddig csak óriási mellű barátnői voltak, azt bámulta meg, erre itt vagyok én és hiába szeret a nagy mellekkel biztosan jobban kívánna. Mit gondol pl szex közben , mit érez valójában a pasi akinek kis mellű(75B is alig:-( a barátnője?


És légyszi csak komolyan válaszljatok, mert ez engem komolyan foglalkoztat hülyeséget légyszi ne


2008. ápr. 22. 11:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, vagyon aranyosak vagytok!


(a hetedik kommentre: az én cicimnek nem csak a felét lehet átfogni 1 tenyérrel, hanem (bőven) az egészet :s )

2008. ápr. 23. 07:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Kis mell,nagy mell,kis farok vagy nagyfarok ennyi erővel akkor mi nők is csak a nagyfaszúakat bámuljuk meg????????
2008. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyugi csajszikám, lazaság, weled wagyok:) énis ebbe a kínba szenvedek, de nem ez a fontos... a nagymellu picsákat a pasik csak meg akarják b...ni, és néha a kismellueket is... énis utállom hogyha egy sokkal szebb ribancot látok mint én, kibaszottul utállom, az a gyenge pontom.. de így kell magunkat elfogadni, ez wan sajna :( de attol még nem wagy kevesebb, mert nincsenek nagy melleid, akkor biztos wan benned walami sokkal jobb mint a nagy csocsok... és ezt most oszintén mondom.. énis attol félek h a pasim az olyan csajokat nézi meg wagy olyanok teccenek neki, de NEM ERDEKEL!!! Fel a fejjel, kitartást, én melletted wagyok :)
2008. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is abba a kategóriába tartozok sajnos, és én se tudom így elfogadni magam, de a barátom szeret...persze nem bánná, hogyha nagyobb lenne, mert ugye azok mégis látványosabbak, és jobb őket fogdosni is, de mondta, hogyha valamit megváltoztatnék magamon akkor már nem "szeretne", szal azt pl semmiképp nem akarná, hogy megműtessem magam emiatt, mert ő így szeret ahogy vagyok:)
2008. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs nagy mellem (kb. 75B), de a barátom azt mondja, hogy "imádja az édes pici melleim".. Az előző barátom is szerette, neki a nagy mell nem is tetszik. És nem egy pasit ismerek, aki inkább a kisebb mellekre bukik, szóval ne aggódj :)
2008. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!