Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Régóta egyedül élek. Megismerk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta egyedül élek. Megismerkedtem valakivel, de nem tudom elképzelni, hogy alkalom adtán levetkezőzzek előtte, mert a testem már nem fiatal. Hogyan tudnám a gátlásosságomat levetkőzni?

Figyelt kérdés
bár állítólag koromhoz képest jól nézek ki, de mégis félek
2008. ápr. 22. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, célozz, hogy ne csalódjon, esetleg. Habár nem hiszem, hogy csalódna, bizonyára tisztában van vele azért nagyjából, hogy nem vagy már 20 éves.

Szerintem (ha tényleg nem vagy már fiatal) ilyen korban, a komoly kapcsolatoknál nem ez számít.

2008. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a gátlásosságodat vetkőzéssel tudod levetkőzni. Máshogy nem. Nagy levegő és meg kell tenni. 99%, hogy a partnered sem adonisz.
2008. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
majdnem 50, az ugye 2.5x20
2008. ápr. 22. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha eljuttok odáig, nem hiszem, hogy ebből baj lenne. Neki talán tökéletes teste van?

Egyébként pedig ha félsz, akkor oltsátok le a lámpákat és varázsoljatok szép hangulatvilágítást(pl. gyertyákkal, mécsesekkel) Sok sikert! :-)

2008. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz, remélem sikerül.
2008. ápr. 22. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a párodnak megtetszettél, vagy szerelmes beléd :) akkor a testedet is szeretni fogja. Biztos, hogy nem azt várja majd, hogy egy húszéves test álljon előtte.

Belevaló csaj vagy, hiszen bele mertél vágni egy kapcsoltaba, tuti nem lesz gond az ágyban sem :)

2008. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagymamám 70 évesen pasizott be,bár azt hiszem náluk szó nincs nemiségről:)Ehhez sosem lehet túl öreg az ember.

Nekem azt mondták a fiúk,hogy olyan 95%ben ruhán keresztül is látják,hogy milyen az adott nő alkata,így csak ritkán szokta őket meglepetés érni.Tehát,pontosan tisztában van már vele,hogy nem egy babapopsi feszességű a feneked,és hidd el,ő ezzel együtt szeret!

2008. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Sokat segít.
2008. ápr. 22. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, ne félj tőle.

Szépen, fokozatosan ajánlom a dolgot.

Ha már hosszabb ideje együtt vagytok, engedj egyre többet neki. Nem a levetkőzéssel kell kezdeni... meg fogja találni a módját, ne félj. A férfiak igen ötletesek tudnak lenni :-) Ruha alatt, fölött, mellett... :-) ... és majd csak jóval később a nélkül.

Idősebb korban a szerelem sokszor lassabban jön - de sokkal tartósabb! Ha csak ketten vagytok, vegyél föl olyan ruhákat, amiben egy kicsit többet láthat (de ne szűket! Csak, ha szereti...) Férfi számára nagyon izgató tud lenni az ilyen. És ő is meg fogja érteni, ha nem egyik pillanatról a másikra omlasz a karjaiba.

Ne emlegesd a hibáidat! Ő is látja... de nem szeretné állandan ezt hallani. Ha pedig már szeret, nem fogja zavarni néhány kisebb hibád. Az pedig 100%, hogy mindenképpen szeretne hozzád fizikailag is közeledni! Várni biztos tud rád - de nélkülözni nem! Azzal csak elvadítod magadtól...

2008. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!