Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jóképű, fiatal férfi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű, fiatal férfi vagyok. Lassan 2 éve teljesen egyedül. Hová tűntek a normális lányok?

Figyelt kérdés
Eljárok szórakozni, ismerkedéssel soha nem voltak gondjaim. MAjd 4 évet töltöttem a volt barátnőmmel, azóta valahogy megváltoztak a dolgok. Ötlet, tanács? Hol lehet manapság ismerkedni, értelmes, gondolkodó, emberi lányokat/nőket találni? "Egy igazi csavargó 23F"
2011. jan. 17. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Járj olyan helyre ahol nagy az előfurdulási arányuk.Könyvtár? (xD) vagy nem tudom, park, vagy ilyen helyek.Manapság igen nehéz normális rended nőt találni...:S
2011. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez alatt az idő alatt igazság szerint kb minden megváltozott, egy lánnyal se lehet normálisan kezdeni semmit. Bizonytalanok,körülményesek,válogatnak,összejönnek aztán faképnél hagynak stb.
2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó pár randin meg kavaráson túl vagyok, de leginkább arra jövök rá, hogy vagy csak **szt akar, vagy nem akar semmit, vagy asse tudja mit akar. Más részről nagy részéből hiányzik az értelmes értékrend.
2011. jan. 17. 20:57
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Vannak akik ilyenek, vannak akik a divatot követik, vannak a bulizós csajok


és



vagyunk mi, az otthon ülősök.AKik nem járunk bulizni mert nem vonz, meg minek részegedjünk,akik tanulunk hogy 20-on évesen ne utcaseprőként vagy Mc' Donaldsban kelljen dolgoznunk, és hogy 30 évesen, ne az legyen a legnagyobb baj, hogy nincs végzettségünk.

Jó magam jó példa vagyok erre, ha nincsenek a barátaim, sosem ismerem meg a mostani páromat, aki nagyon kedves, és megértő és képes rám várni.

Csak nyitott szemmel kell járni, és találsz ilyen lányt.

Sok sikert!

2011. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Amikor összejöttél a barátnőddel, akkor a korodbeli lányoknak elég volt a helyes pofika, és máris benne voltak mindenben. Azóta viszont eltelt jó pár év, és a veled egyidős lánynak már nem elég a jóképűség magában. Nekik bizony már az anyagiak is fontosak, már ami a komoly kapcsolatokat illeti. Futó kalandokat így is könnyen összehozhatsz, és mint ahogy írtad is, azok össze is jönnek.
2011. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egy picit kisarkítottad a dolgot, mivel szerintem nem csak otthon ültél, hanem néha a friss levegőn bele-bele futottál Homo Sapiens Sapiensekbe :) . Köszönöm a választ,sajna én is tudom hogy türelem és nyitott szem, csak a türelemből kevés van :). ill. kíváncsi vagyok, hogy "mit tud" ez az oldal, és az ide járó népek, mivel új vagyok itt. :)
2011. jan. 17. 21:08
 7/20 A kérdező kommentje:

Az utolsó komment telibeverte a megoldást, pontosan erről van szó, hülyén hangzik de eljárt az idő :), szar bevallani de így van. Vállakozó vagyok, autóm, motorom, lakásom van, és nem apu meg anyu rakta alám, csak elindítottak, mint szerintem minden más normális szülő. Anyagi javaimat én inkább titkolom, mivel a "koktél" ri***cok anélkül is akadnak bőven.

Az előző kommentelőnek elfelejtettem írni, hogy sok boldogságot, és egy picit irigy vagyok, amolyan kedvesen, hogy neked összejött és jó "kezekben" vagy.

2011. jan. 17. 21:12
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
21:04 82%-os: teljesen igazad van! Pont ugyanilyen vagyok én is! 22 éves vagyok, dolgozom, mellette tanulok elég komoly suliban és hát nem is igazán férne bele az életembe bármi más jelenleg(fiúk, bulik), de ezek a vad bulik annyira nem is vonzanak, mert minden csak a piákról szól. Lehet, hogy most laposak lesznek a fiatal éveim, de normális és biztos jövőt teremtek magamnak és akkor már lesz időm bármire. Kb. 5-6 év múlva. A fiúkkal kapcsolatban ugyanígy gondolkodom, eljön majd annak is az ideje, csak kinek előbb, kinek később. :) 22/L
2011. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
88% te egy igazi türelem lény vagy, aki jól tervez és tudatosan él. Lehet igazad van, szerintem megfér a 2 egymás mellett. Kérdeznék: Tényleg így gondolod, vagy ez egy elfogadható magyarázat arra, hogy miért maradsz ki a többség szerint "pörgős,fiatalos, bulizós" életből? remélem nem voltam túl indiszkrét vagy sértő, talán az internet névtelensége megengedi az őszinte kérdésekre az őszinte válaszokat :)
2011. jan. 17. 21:19
 10/20 anonim ***** válasza:
22/L vagyok: hát.. az igazság az, hogy ha nagyon úgy alakulna szakítanék időt az ilyen dolgokra is, csak én régebben sem voltam olyan túl pörgős. A barátaim is inkább nyugisabb arcok voltak és így én is kimaradtam mindenből. A "menőbbek" levegőnek néztek, de annyira nem is törtem magam, hogy befogadjanak. Úgyhogy ennyi az oka.
2011. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!