Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt hiszi a pasim, hogy félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi a pasim, hogy félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a párommal, hogy mintha én félnék tőle, mert amikor arra kerül a sor hogy orálisan kielégitenénk egymást vagy petting akkor mindig tartozkodok tőle pedig igazábol szeretném nagyon! És azt hiszi a pasim , hogy félek tőle (mármint a páromtól)és valamien szinten igaz , mert félek hogy nem felelek meg neki vagy nem is tudom igazábol !! És azt monta , hogy küzdjem le ....!! De nem értem , hogy hogy ... kérdeztem tőle hogy hogyan de azt monta hogy csak én tudhatom :S És igazábol én félek kezdeményezni vagy egyálltalán , hogy kezdeményezzek mit tegyek ?? !! Mert ugy mond ő azt monta hogy már fél kezdeményezni ezért nekem kell mert még réggebben a kapcsolatunk elején nagyon akaratos volt ilyen téren és én rászoltam olyankor és lassan leszokott eről !! De akkor még a szexet is akarta csak megbeszéltük , hogy az még egy jó daraig nem lesz , de a pettinget nagyon szeretné ő is meg én is :) Mittegyek?? hogy "leküzdjem a félelmem"??És , hogy utaljak rá , hogy most pettingeljünk ...?? És először mit csináljak?? Nagyon köszönöm szépen a válaszokat előre is
2008. máj. 1. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szija... Hát régebben én is pontosan ugyanezekkel a problémákkal küzködtem. :) A legjobb megoldás az, hogyha hagyod hogy minden jöjjön magától és nem tervezgetitek. Az, hogy félsz teljesen normális, mert még nem volt ilyenben részed. és gondolom félsz a csalódástól meg attól, hogy valamit rosszul csinálsz. Magyarul meg akarsz neki pontosan felelni. Erre van egy egyszerű megoldás. Amikor elkezd simogatni hagyd magad. Lehet írtó szar érzés lesz, de hagyd csak magad nyugodtan. Nem fog megenni :) Ha viszont te szeretnéd őt orálisan kielégíteni vagy esetleg kézzel (elsőre a kezet ajánlom) akkor te is kezd el simogatni. Fektesd hanyatt az ágyon te meg ülj rá. kezdjetek el csókolózni közbe simogasd a nyakát, vállát, mellkasát, hasát stb. Esetleg puszilgathatod is. Óvatosan kezd el harapdálni. Ha hallasz apró nyögéseket, akkor tutira élvezi és az biztos erőt ad majd neked:) Sok szerencsét kívánok :) És nem kell félni :) Csak nyugodtan.. szija! ^^
2008. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) aranyos vagy :) De például ugy hogy tudom először elérni hogy felizguljon minimálisan ... cak hogy télleg megjöjjön a kedve neki si nagyon ehez ?? ugy hogy nem nyulok oda neki??!!??!! csak szimplán hol simogassam vagy hol csokolgassam ?
2008. máj. 1. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a pasik leginkább arra izgulnak be, ha hagyod magad simogatni ott ahol akarják. akkor garantált a felizgulás nekik :) De, ha nem akarod, h csináljon vmit vagy félsz vagy nem tudom, akkor mindenképpen simogasd ott lent neki.. Ha nem megy egyből akkor úgy is tudod csinálni, h miközbe csókolóztok elkezded simogatni a nyakánál és szépen lassan mész lefele a kezeddel és egyszercsak ott lyukadsz ki :) tetszeni fog neki hidd el ;-)
2008. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszike :)
2008. máj. 1. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod gondolom tudja, hogy először csinálod a dolgot, tehát nincs mitől félned. Hagyd, hogy ő vezessen, ha neki már több tapasztalata van, de csak annyit engedj meg, amennyi neked is jól esik. Ne arra koncentrálj, hogy mit csinálsz rosszul, hanem éld át az érzést.
2008. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de már volt ilyen csaak velük más volt őket nem szerettem anyira megnem fogllkoztatott az hogy elrontok vlamit és az is csak egy picit foglalkoztatott h ugy csináljam h jo legyen annak a fiunak ..!! De őt imádom és nem szeretném elrontani :( és nálam az a rosz hogyha én igyekszek akkor mindig elrontom vagy máskéép csinálom stb stb :S
2008. máj. 1. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
pont igy vagyok mint TE...úgyhogy tanultam a kérdésedből én is:) engem irányitani szokott...azt mondta egy kicsit se érezzem rosszul magam, nem ciki és ez sokat segitett nekem!!!fontos az, hogy nyiltan tudjatok erről beszélni. És tényleg ne érezd feszélyezve magad:) minden rendben van:)
2008. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!