Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon gazdag fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon gazdag fiú aki hajt rám! Félek ettől a kapcsolattól mert mindenki azt mondja mivel ilyen gazdag azt hiszi bármit megkaphat!?

Figyelt kérdés

Hát van egy srác..(18éves) nagyon gazdag .. tényleg minden a "segge alá van rakva". Fél éve hajt rám..szinte mindennaposak az üzenetei...találkoztunk is már.Én nagyon jól éreztem vele magam. Aranyosnak ismertem meg és érzem hogy valamit érzem irántam..meg irta is..

De valahogy óva intenek tőle(még ha nem is ismerik) mert azt mondják biztos olyan,hogy azt hiszi bármit elérhet a pénzével. De én érzem ,hogy vannak érzelmei...mindenki egyből elitéli..így én is félek már ettől az egésztől.. nem tudom mit tegyek:(


2009. jan. 14. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
nem ismerik és elítélik? hát igen, az valóban nyomos ok arra hogy te ne járj vele..
2009. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Savanyú a szőlő a többieknek..ha te jól érzed magad vele szarjál az iylen rosszindulatú pletykákra.
2009. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Fél éve nem teperne csak ugy, biztos érez irántad valamit mert akkor nem kilodna veled. Mi bajod van szegény gyerekkel :-) ? Tetszik nem? Jol érzed magad vele? Akkor mi a baj? Miért kell mindig hallgatni másokra? Foleg, hogy nem is ismerik! Szerintem ezeket a dolgokat lányok mondjak és ne haragudj, hogy ezt mondom de szerintem azért mert féltékenyek. Nem mindenkinek lehet ilyen pasija. És ha mindent megkaphat akkor miért pont te kellenél neki aki nem akar vele ossze jonni? Egyszeruen keresne egy másik lányt és kész. Oszintén azok akkik azt mondják nem neked valo ez a pasi az nem jonne ossze vele? Dehogy nem! Gyere vele ossze nyugottan, semmi veszteni valod nincs, ha nem mukodik a dolog kilép belole ennyi. A tobbiek meg hadd pukadjanak meg!
2009. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%

Szia! Szerintem belemehetsz egy kapcsolatba ha jól érzed magad vele! Ha meg akarna vásárolni vagy a szex-re menne a pénzével szerintem észrevennéd! Bár talán jobb ha letisztázod vele hogy ne vegyen neked mondjuk drága nyakéket vagy ilyesmi mert te rosszul érzed magad tőle! Pl.

Szerintem észreveszed ha meg akar "venni" téged úgymond

2009. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Kit érdekel az, hogy gazdag-e vagy nem?

És szard le mások véleményét, gondolom elég csalódás lesz számára, ha kiderül, hogy te is csak egy gazdag macsónak tartod.

2009. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy az értékrendetekben (szegény-gazdag) van különbség, de ha már fél éve szaladgál utánad, adhatnál neki komolyabb esélyt!

Mások véleményével meg ne törődj, sokakat az írígység hajt!

Ha pedig tényleg meg akarsz győződni arról, hogy nem játsza a pénzes-mindentmegkapok-macsót, szervezz egyszerű, pénzhez nem köthető szórakoztató együttléteket!

Akkor te is láthatod a természetesebb oldalát, és ő sem érzi azt, hogy azért vagy vele (persze hogy nem azért!!), mert jómódú! ;)

2009. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2009. jan. 15. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!