Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mellszőr: ez gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellszőr: ez gáz?

Figyelt kérdés
Osztálytársamnak elkezdett nőni a mellkasán a szőr, meg a mellbimbói körül (koleszos vagyok, alap h kb. minden nap látom félmeztelenül) és eléggé hangoztatja, hogy ő borotválni fogja. Mi meg néztünk rá furán, de igazából nemtom. Gáz dolog borotválni a mellszőrt?

2012. dec. 17. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Mondd hogy fiú!

Amúgy egy férfi legyen szőrös, a rózsaszín nyálgyík köcsögök meg ne.

2012. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány, akkor elég gáz a mellszőr. Fiún még elmegy!
2012. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányként nem gáz borotválni.

Fiúként hát szerintem az.Van aki szerint nem.

Ti döntsétek el

2012. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ugye fiúról van szó??

Ha még többet, sötétebbet és sűrűbbet szeretne, akkor csak rajta, borotválja! De ha zavarja a mellszőrzet, akkor inkább gyantáztasson. Egyébként nem gáz szőrteleníteni, mint ahogyan a szőrös mell sem az, ízlés dolga...

2012. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szándékosan írtam le úgy, hogy a "MELLKASÁN a szőr", gondoltam, ezzel elkerülöm azt, hogy esetleg felvetődhessen, hogy lányról beszélünk.. de ezekszerint nem volt elég. Nos igen, fiúról van szó, köszi.
2012. dec. 17. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább úgyvan,hogyha van vmi normális mellizma vkinek,akkor azt jóhogy megpróbálja nem eltakarni,vagyis borotválja.Amúgy meg nagyon nem érdekli.
2012. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én a napokban kaptam megjegyzést mert nincs a mellkasomon szőr. nem borotválom csak nem nő :/
2012. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Valakinek kifejezetten tetszik a szőrös mellkas, valakinél alapelvárás, hogy csupasz legyen (azaz, ha szőrösödik, borotválja). Ha ő úgy érzi magát jól a bőrében, hogy borotválja, hát tegye azt.
2012. dec. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is borotválom,csak az a baj,hogy már nagyon gyakran kell,szinte mindig borostás.
2012. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!