Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őt miért nem zavarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt miért nem zavarja hogy ilyen szőrös?

Figyelt kérdés
Szóval a srác akivel most flörtölgetek hát nagyon szőrös,a karja meg lába az nem annyira de a felsőteste annál inkább.Korábban azt hittem izmos de mikor levette a felsőjét kiderült hogy csak a szőrök feszítették a pólót.Még mielőtt azzal vádolnának hogy a metrókra bukom hát volt ilyen meg olyan kandúrral is dolgom de egyik se volt ennyire...hát ez már nem is szőr hanem gyapjú így belegondolva.miért nem igazodik a trendhez valamelyest?

2012. máj. 28. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fura, nekem a karom meg a lában elég durván szőrös, a mellem, meg a hasam egyáltalán nem. akkor én se kellenék neked.
2012. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

És mit csináljon szerencsétlen? csak minden második szőrszálat szedje ki, hogy neked jobban tessék?


Szerintem kifejezetten undorító, ha egy pasi nem szőrös. A férfi azért van, hogy szőrös legyen.


24/N

2012. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Már miért zavarná? A férfi legyen szőrös :D
2012. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
keress mást, ha nem tetszik, de egyik se lesz szőrtelen
2012. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy.
2012. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem az zavar hogy szőrös hanem ennek a mértéke de ezt írtam is már
2012. máj. 28. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Én meg feltettem a kérdést, hogy mit kellene vele csinálnia?
2012. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát én is írtam: igazodnia.hasonlítani a többséghez..tudom hogy ritkítani nem lehet de ha esetleg leszedné?elvégre is egy csupasz mellű pasi kevésbé lóg ki (viszonyításom alapján az átlagtól)mint ő akinek annyi szőre van hogy már vígjátékba való
2012. máj. 28. 23:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neked a sok szőr, hagyd a fenébe, miattad nem fog megváltozni.
2012. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne szőrös a mellkasom, én nem szedetném le egy csajért sem, az biztos.
2012. máj. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!