Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell egy nőt beidomitani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy nőt beidomitani?

Figyelt kérdés
H azt csinálja amit én akarok

2012. dec. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
97%
Betöltötted a 18-at, kirúgtak az általánosból, mert megunták, hogy még mindig csak 6-os vagy, és most úgy gondolod felcsapsz stricinek, mert azt hallottad, hogy a borsodi barna lányokat egzotikumként lehet eladni hollandiában?
2012. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
Befejeztem az általánost,ha megszivtad!
2012. dec. 22. 21:24
 13/70 anonim válasza:
90%
Kurv@ büszke lehetsz magadra!
2012. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
97%

Látom egy összetett mondatnak csak az első felét sikerül értelmezned.

Sajnos túl kevés vagy ahhoz, hogy örömömet leljem az oltogatásodban, pedig milyen jó témát dobtál fel.

2012. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
98%
Hát először szerintem próbálj inkább beidomítani egy oroszlánt. Ha sikerül, próbálkozz a nőkkel. Ha nem, nyugodj békében.
2012. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
78%

ANYÁDAT hogy idomította be apád?

Hiszen széttette a lábait mint egy útszéli kurv@.

És most itt vagy te és hülyeségeket kérdezel.

2012. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
89%

Mint minden idomitási procedúránál, a homo sapiens sapiens nőnemü egyedei(továbbiakban: Nő) esetében is alapvető fontosságú a büntetés és jutalmazás rendszerének kialakitása és következetes alkalmazása.


Parancsok kiadásánál fontos az erélyes fellépés, és a határozott, jól érhető, következetes utasitások kiadása. Ne zavarjuk össze a Nőt ellentmondásos, nem teljesen világos parancsokkal!

A parancs teljesitése esetén simogatással, jutalom-falatkákkal honoráljuk a Nő teljesitményét. A csokoládét különösen kedvelik.


Amennyiben parancsainkra nem reagál, második lépésként a hangerő felemelése, ordibálás sokszor célravezető; Ezzel kinyilvánitjuk a Nő felé, hogy ki a falkavezér, ki az úr a háznál.


Renitens parancsmegtagadó Nő egyedek esetében a testi fenyités változatos formái alkalmazandóak, csakúgy, mint olyan esetekben, amikor nem kifejezetten parancs megtagadásáról van szó, hanem egyszerüen csak olyat csinál, amit nem szabad neki, pl. a szőnyegre piszkit, szétrágja a heverő karfáját, stb.

Nagyon fontos, hogy a testi fenyités fájdalmas legyen, de ne okozzon károsodást; Bár a Nő szivós élőlény, a kórházi kezelések sokba kerülnek.

Mindezen szempontokat figyelembe véve kiváló eszköz a visszakezes pofon(a témába vágó szakirodalom Csicskalángos néven emliti), illetve a megfelelő testrészeken elhelyezett kis és közepes erősségü ütések és rúgások.

Ütésekkel és rúgásokkal soha ne az arcot célozzuk! Könnyen ronthatjuk vele a Nő esztétikai értékét!

Megfelelő célpont viszont a comb, fenék, mell, hiszen a zsirban gazdag testtájakon legfeljebb véraláfutások keletkezhetnek, melyek néhány nap alatt felszivódnak.



Ez minden, amit tudnod kell a nő idomitásáról. Komolyra forditva szót: kérdező, te egy istentelenül elb-szott gyökér vagy..

2012. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
Mi van?
2012. dec. 22. 21:44
 19/70 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak gyökér, de még hülye is?

Nehezen megy a 19-es által leírt mondatok értelmezése, igaz?

Biztos megvan az a 8 általános? Ha igen, már ennyire alacsony a mérce ott is?

2012. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom hogy sírjak-e vagy röhögjek.Nagyon szívesen beolvasnék neked.A legszívesebben talán megvernélek de nem teszem... ver téged az isten is.

Akkora g*ci vagy hogy arra nincs szó.Mi az hogy egy nőt idomítani? A kérdésed még viccnek is rossz ember!Nem tudom hogy akarsz pont te idomítani amikor beszélni alig tudsz. Legalábbis egy értelmes mondatot nem kerekítettél még ide az is biztos.Egy valamit tisztázzunk.Attól hogy te egy állat vagy még egyáltalán nem biztos hogy mindenki az.Ergo

maximum téged lehetne beidomítani. A helyzet hogy szívesen elkezdenék neked szónokolni a nők jogairól és minden egyéb dologról ami talán neked még újdonság.De tudom hogy egy szavamat sem értenéd.

Kincsem egy jó tanács.Ha nőt szeretnél intelligensnek kell lenned de mivel ez neked nem megy inkább cselekedj valami jót,öld meg magad és szabadítsd meg a világot egy baromtól.

köszi , Böbe voltam

2012. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!